Gå til hovedindhold

Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB

MikroTikBroer og routereEAN: 4752224009616
Pris fra 379 krtil 500 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 367 kr 27. maj

Sammenlign priser på Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik RouterBOARD hEX E50UG router 5-port
379 kr
Til butik
MikroTik RouterBOARD hEX E50UG router 5-port billede

Produktinformation

MikroTik RouterBOARD hEX E50UG - router - 5-port Gigabit RJ-45 - PoE in - 1x USB

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Artikel nr.: E50UG
EAN: 4752224009616
Varenr.: 1002562078
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik hEX Refresh - Router
382 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik hEX refresh - Router 1GbE
394 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB
-2%469 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB
-2%489 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MikroTik RouterBOARD hEX E50UG router 5-port
499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrotik Routerboard E50ug Hex 5x Gigabit Usb Microsd
500 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK379 kr379 krKøb
2Proshop DK382 kr421 krKøb
3CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb
4Boligcenter DK469 kr469 krKøb
5Vivas DK489 kr558 krKøb
6Ultrashop499 kr499 krKøb
7Dustin DK500 kr586,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB

PriceData har fulgt prisen på Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB i 179 dage. Laveste pris i perioden er 367 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 380 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Router gigabit MikroTik hEX E50UG - 5-port med PoE-in og USB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026379 kr12 kr (3%)
27. maj 2026367 kr5 kr (1%)
24. maj 2026372 kr11 kr (3%)
23. maj 2026383 kr6 kr (2%)
16. maj 2026389 kr6 kr (2%)
13. maj 2026383 kr3 kr (1%)
9. maj 2026380 kr3 kr (1%)
8. maj 2026383 kr4 kr (1%)
5. maj 2026379 kr1 kr (0%)
3. maj 2026380 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret