Gå til hovedindhold

Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE

MikroTikBroer og routereEAN: 4752224008718
Pris fra 1.189 krtil 1.409 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MikroTik LtAP LTE6 kit
1.189 kr
Til butik
MikroTik LtAP LTE6 kit billede

Produktinformation

MikroTik LtAP LTE6 kit Varenummer: LTAP-2HND FG621-EA Oplev alsidighed og robusthed med MikroTik LtAP LTE6 kit, en multifunktionel access point designet til krævende miljøer. Udstyret med indbygget LTE modem, forbedret med LTE6 support, tilbyder dette kit...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MikroTik
Kategori: Mobilnetværksenheder
EAN: 4752224008718
Varenr.: 33979
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MikroTik LtAP LTE6 kit Trådløs forbindelse Sort
1.238 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MikroTik LtAP LTE6 kit - radio access point - Wi-Fi
1.356 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE
-7%1.389 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE
-7%1.409 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.189 kr1.189 krKøb
2CompuMail DK1.238 kr1.238 krKøb
3Proshop DK1.356 kr1.356 krKøb
4Boligcenter DK1.389 kr1.389 krKøb
5Vivas DK1.409 kr1.488 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE

PriceData har fulgt prisen på Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.179 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.320 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.232 kr.

Den nuværende pris på 1.189 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Router med LTE - Mikrotik LtAP LTE6 kit, 300 Mbit/s, sort, PoE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.189 kr71 kr (6%)
24. maj 20261.260 kr71 kr (6%)
19. maj 20261.189 kr94 kr (7%)
18. maj 20261.283 kr94 kr (8%)
28. apr. 20261.189 kr95 kr (7%)
27. apr. 20261.284 kr95 kr (8%)
24. apr. 20261.189 kr91 kr (7%)
23. apr. 20261.280 kr91 kr (8%)
8. apr. 20261.189 kr115 kr (9%)
7. apr. 20261.304 kr115 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret