Gå til hovedindhold

Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering

TeltonikaBroer og routereEAN: 4779051840823
Pris fra 1.044 krtil 1.540 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 496 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.027 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1044 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT901 - Trådløs router 3-port switch - PPP 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne
1.044 kr
Til butik
Teltonika RUT901 - Trådløs router 3-port switch - PPP 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne billede

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Trådløse routere & AP
Farve: 1
Artikel nr.: RUT90100B000
EAN: 4779051840823
Varenr.: 10047028
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT901 Trådløs router
1.045 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT901 - wireless router - Wi-Fi LTE - DIN rail mountable - Wireless router LTE
1.065 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut901 Industrial Wireless Lte Router
1.119 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Teltonika RUT901 4G-router med modem
1.179 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering
-2%1.209 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering
-2%1.229 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika RUT901 Trådløs router
1.289 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Teltonika RUT901 3G/4G/LTE-modem og WiFi-router
1.540 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.044 kr1.044 krKøb
2CompuMail DK1.045 kr1.045 krKøb
3Proshop DK1.065 kr1.065 krKøb
4Dustin DK1.119 kr1.205,25 krKøb
5Av-Cables DK1.179 kr1.179 krKøb
6Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
7Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
8Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb
9Teknikproffset DK1.540 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering

PriceData har fulgt prisen på Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering i 151 dage. Laveste pris i perioden er 979 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 1.134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.047 kr.

Den nuværende pris på 1.044 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Router til mobilnetværk Teltonika RUT901 - 2,4 GHz, 3-ports switch, DIN-skinne/overflademontering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.044 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.035 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.036 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.044 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.035 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.036 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.044 kr5 kr (0%)
13. maj 20261.049 kr9 kr (1%)
8. maj 20261.058 kr13 kr (1%)
7. maj 20261.045 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret