Gå til hovedindhold

Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods

RothEludstyrEAN: 5702000115108
Pris fra 28 krtil 50 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Roth Ford.kobl 16mm Pex EURO-red, rødg.
28 kr
Til butik
Roth Ford.kobl 16mm Pex EURO-red, rødg. billede

Produktinformation

Roth Pex omløber ¾" til EURO-red fordelerrør. For montering af 16mm Pex rør på Roth EURO-red fordelerrør uden omløber vvs nr, 046217.430-046217.431samt 046217.432 Selve omløberen samt skæreringen er produceret i messing, men støttebøsningen der har

Produktspecifikationer

Mærke: Roth
Kategori: VVS Katalog
EAN: 5702000115108
Varenr.: 2382177
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods
31,33 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth fordelerkobling 16 mm x 3/4"
33 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Roth Fordelerkoblinger, 16 mm x 3/4" Euro-red, Rdgods
34,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Roth fordelerkobling 16 mm x 3/4"
36 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roth Fordelerkobling 16 mm x 3/4" rødgods
37 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth ford.kob.16mmx3/4 rødg.
37,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Roth Euro-Red .Kobl 16Mm X ¾" Omløber
38,87 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ROTH EURO-RED .KOBL 16MM X ¾" OMLØBER
39,86 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Roth euro-red .kobl 16mm x ¾" omløber
40 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Roth fordelerkobling 16 mm x 3/4"
50 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk28 kr28 krKøb
2CS MEGASTORE DK31,33 kr70,33 krKøb
3LavprisVVS33 kr33 krKøb
4WATTOO.DK34,75 kr34,75 krKøb
5BilligVVS DK36 kr36 krKøb
6Proshop DK37 kr76 krKøb
7VVS.dk37,75 kr37,75 krKøb
8Billigelogvvs.dk38,87 kr38,87 krKøb
9EL-GROSSISTEN39,86 kr39,86 krKøb
10MaintainIt40 kr40 krKøb
11CompletVVS50 kr50 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods

PriceData har fulgt prisen på Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods i 167 dage. Laveste pris i perioden er 28 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 34 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 28 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Roth omløber til EURO-red fordelerrør for 16 mm pex tilslutning. ¾Euro konus omløber og klemr i messing. Støttebøsning i rødgods de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202628 kr1 kr (3%)
27. maj 202629 kr3 kr (9%)
20. maj 202632 kr2 kr (7%)
6. maj 202630 kr3 kr (9%)
5. maj 202633 kr3 kr (10%)
30. apr. 202630 kr3 kr (9%)
9. mar. 202633 kr1 kr (3%)
8. mar. 202634 kr1 kr (3%)
5. feb. 202633 kr1 kr (3%)
4. feb. 202634 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret