Gå til hovedindhold

Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F

DanfossEludstyrEAN: 5702425136269
Pris fra 342 krtil 490,93 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 148,93 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 329 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss kuglehanesæt 1'' 2stk - Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F
342 kr
Til butik
Danfoss kuglehanesæt 1'' 2stk - Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F billede

Produktspecifikationer

Mærke: Danfoss
Kategori: Gulvvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 088U0822
EAN: 5702425136269
Varenr.: 4941669
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F
356 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Danfoss kuglehane 1 med nippel/omløber, sæt af 2 stk
359 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Danfoss kuglehane 1 med nippel/omløber, sæt af 2 stk
369 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Danfoss kuglehanesæt 1"
376 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Danfoss 1" kuglehanesæt (2 stk.) med nippel/omløber
490,93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb
2Elvvs.dk356 kr356 krKøb
3CompletVVS359 kr359 krKøb
4BilligVVS DK369 kr369 krKøb
5Proshop DK376 kr415 krKøb
6EL-GROSSISTEN490,93 kr490,93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F

PriceData har fulgt prisen på Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F i 183 dage. Laveste pris i perioden er 313,75 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 348,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 335 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Danfoss kuglehane sæt a 2 stk. 1´´. Med nippel/omløber. Til gulvvarmemanifolde FHF og FHF-F de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026342 kr3 kr (1%)
29. maj 2026339 kr9 kr (3%)
18. maj 2026348 kr3 kr (1%)
11. maj 2026345 kr3,75 kr (1%)
9. maj 2026348,75 kr3,75 kr (1%)
6. maj 2026345 kr3 kr (1%)
5. maj 2026348 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026345 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026348 kr6,75 kr (2%)
3. apr. 2026341,25 kr12,25 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret