Gå til hovedindhold

Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød

RostiKøkkenapparater – tilbehørEAN: 5722000299295
Pris fra 339 krtil 419,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80,95 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 319 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Rød
-26%339 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Rød billede

Produktinformation

Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Rød

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Skåle & blandeskåle
EAN: 5722000299295
Varenr.: 615299-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe bowls Set of 2 + lids - Red
345 kr
Til butik
Rosti - Margrethe bowls Set of 2 + lids - Red billede

Produktinformation

Margrethe røreskålssæt fra Rosti med 1,5 og 3 liter skåle samt matchende låg. Skålene har hældetud, godt greb og skridsikker bund. Tåler mikroovn, fryser og opvaskemaskine. Perfekte til både tilberedning, servering og opbevaring.

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 29929
EAN: 5722000299295
Varenr.: 3396174
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød
-23%352 kr
Før 459,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød billede

Produktinformation

Margrethe røreskålesæt fra Rosti i 2 af de mest anvendte størrelser. Sættet indeholder 1,5 + 3 liter Margrethe-skåle med tilhørende låg.Margrethe-skålen er den klassiske røreskål med det gode greb, den praktiske hældetud og den skridsikre bundring. Den ny...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Farve: Rød
EAN: 5722000299295
Varenr.: FH29929
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rosti NYE Margrethe-skåle, sæt med 2 + låg - Rød
413 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rosti - Margrethe Skålesæt Med Låg - 4 Dele - Rød
419,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK339 kr388 krKøb
2Proshop DK345 kr384 krKøb
3Rikki Tikki Shop352 kr352 krKøb
4Teknikproffset DK413 kr472 krKøb
5Gucca.dk419,95 kr419,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød

PriceData har fulgt prisen på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød i 180 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 459,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 337 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Rød de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026339 kr6 kr (2%)
24. maj 2026345 kr6 kr (2%)
15. maj 2026339 kr10 kr (3%)
13. apr. 2026329 kr16 kr (5%)
11. apr. 2026345 kr16 kr (5%)
2. apr. 2026329 kr9 kr (3%)
1. apr. 2026338 kr19 kr (6%)
18. mar. 2026319 kr4 kr (1%)
4. feb. 2026323 kr15 kr (4%)
20. jan. 2026338 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret