Gå til hovedindhold

Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry

RostiKøkkenapparater – tilbehørEAN: 5722000299370
Pris fra 335 krtil 459,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 124,95 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 316 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Curry
-27%335 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Curry billede

Produktinformation

Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Curry

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Skåle & blandeskåle
EAN: 5722000299370
Varenr.: 615307-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe bowls Set of 2 + lids - Curry
335 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rosti - Margrethe Skålesæt Med Låg - 4 Dele - Karry
399,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rosti NYE Margrethe-skåle, sæt med 2 + låg - Karry
401 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry
459,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK335 kr384 krKøb
2Proshop DK335 kr374 krKøb
3Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb
4Teknikproffset DK401 kr460 krKøb
5Rikki Tikki Shop459,95 kr459,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry

PriceData har fulgt prisen på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry i 182 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 324 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Curry de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026335 kr13 kr (4%)
1. maj 2026322 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026324 kr2 kr (1%)
29. apr. 2026322 kr2 kr (1%)
28. apr. 2026324 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026322 kr2 kr (1%)
23. apr. 2026324 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026322 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026320 kr2 kr (1%)
14. apr. 2026322 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret