Gå til hovedindhold

Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid

RostiKøkkenapparater – tilbehørEAN: 5722000299288
Pris fra 314 krtil 399,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 85,95 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Hvid
-32%314 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Hvid billede

Produktinformation

Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Skåle & blandeskåle
EAN: 5722000299288
Varenr.: 615298-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe bowls Set of 2 + lids - White
335 kr
Til butik
Rosti - Margrethe bowls Set of 2 + lids - White billede

Produktinformation

Margrethe røreskålssæt fra Rosti med 1,5 og 3 liters skåle i slidstærkt Durostima®. Tåler mikroovn, fryser og opvaskemaskine. Med låg til opbevaring og skridsikker bund - perfekt til både madlavning og servering.

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 29928
EAN: 5722000299288
Varenr.: 3396494
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid
-23%352 kr
Før 459,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid billede

Produktinformation

Margrethe røreskålesæt fra Rosti i 2 af de mest anvendte størrelser. Sættet indeholder 1,5 + 3 liter Margrethe-skåle med tilhørende låg.Margrethe-skålen er den klassiske røreskål med det gode greb, den praktiske hældetud og den skridsikre bundring. Den ny...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Farve: Hvid
EAN: 5722000299288
Varenr.: FH29928
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rosti NYE Margrethe-skåle, sæt med 2 + låg - Hvid
388 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rosti - Margrethe Skålesæt Med Låg - 4 Dele - Hvid
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK314 kr363 krKøb
2Proshop DK335 kr374 krKøb
3Rikki Tikki Shop352 kr352 krKøb
4Teknikproffset DK388 kr447 krKøb
5Gucca.dk399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid

PriceData har fulgt prisen på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 330 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026314 kr21 kr (6%)
30. apr. 2026335 kr21 kr (7%)
24. apr. 2026314 kr21 kr (6%)
23. apr. 2026335 kr21 kr (7%)
13. apr. 2026314 kr21 kr (6%)
11. apr. 2026335 kr20 kr (6%)
12. mar. 2026315 kr24 kr (7%)
11. mar. 2026339 kr24 kr (8%)
24. feb. 2026315 kr21 kr (6%)
18. feb. 2026336 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret