Gå til hovedindhold

Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid

RostiKøkkenapparater – tilbehørEAN: 5722000299288
Pris fra 335 krtil 388 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 314 kr 1. maj

Sammenlign priser på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Hvid
-27%335 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Hvid billede

Produktinformation

Rosti Margrethe skålsæt 2-pak Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Skåle & blandeskåle
EAN: 5722000299288
Varenr.: 615298-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe bowls Set of 2 + lids - White
335 kr
Til butik
Rosti - Margrethe bowls Set of 2 + lids - White billede

Produktinformation

Margrethe røreskålssæt fra Rosti med 1,5 og 3 liters skåle i slidstærkt Durostima®. Tåler mikroovn, fryser og opvaskemaskine. Med låg til opbevaring og skridsikker bund - perfekt til både madlavning og servering.

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 29928
EAN: 5722000299288
Varenr.: 3396494
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid
-23%352 kr
Før 459,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid billede

Produktinformation

Margrethe røreskålesæt fra Rosti i 2 af de mest anvendte størrelser. Sættet indeholder 1,5 + 3 liter Margrethe-skåle med tilhørende låg.Margrethe-skålen er den klassiske røreskål med det gode greb, den praktiske hældetud og den skridsikre bundring. Den ny...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rosti
Farve: Hvid
EAN: 5722000299288
Varenr.: FH29928
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Rosti NYE Margrethe-skåle, sæt med 2 + låg - Hvid
388 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK335 kr384 krKøb
2Proshop DK335 kr374 krKøb
3Rikki Tikki Shop352 kr352 krKøb
4Teknikproffset DK388 kr447 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid

PriceData har fulgt prisen på Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 312 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 331 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Rosti - Margrethe Røreskålesæt 4 dele 1,5 + 3,0 liter Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026335 kr21 kr (7%)
1. maj 2026314 kr21 kr (6%)
30. apr. 2026335 kr21 kr (7%)
24. apr. 2026314 kr21 kr (6%)
23. apr. 2026335 kr21 kr (7%)
13. apr. 2026314 kr21 kr (6%)
11. apr. 2026335 kr20 kr (6%)
12. mar. 2026315 kr24 kr (7%)
11. mar. 2026339 kr24 kr (8%)
24. feb. 2026315 kr21 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret