Gå til hovedindhold

ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600)

RommelsbacherEAN: 4001797854407
Pris fra 457 krtil 679 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 222 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 457 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rommelsbacher Minihakker Mz 600
457 kr
Til butik
Rommelsbacher Minihakker Mz 600 billede

Produktinformation

Rommelsbacher - Mz 600 - Minihakker - 600 Watt - 2 Liter Skål - Rustfrit Stål - Nem Rengøring - Kompakt Design

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MZ 600
EAN: 4001797854407
Varenr.: 1003130997
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600)
505 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Rommelsbacher MZ 600 minihakker - 2 l glas-skål, 600 W, rustfrit stål/sort
659 kr
Til butik
Rommelsbacher MZ 600 minihakker - 2 l glas-skål, 600 W, rustfrit stål/sort billede

Produktinformation

Effektiv minihakker til hurtig madlavningRommelsbacher MZ 600 gør det let at hakke grøntsager, nødder, urter og kød til hverdagens retter. Den kraftige motor på 600 W og et sæt på 6 knive i rustfrit stål sørger for jævn og hurtig findeling. Den rummelige 2 l glasskål giver godt overblik over indholdet og plads til større portioner, så du sparer tid i køkkenet.Nem betjening og rengøringVælg mellem variable hastigheder via de intuitive knapper for at få den ønskede struktur - fra grofthakket til fint. Aftagelige knive og dele, der tåler opvaskemaskine, gør rengøringen ligetil. Det solide kabinet i rustfrit stål står stabilt og passer flot ind i moderne køkkener.Kapacitet (skål): 2 lAntal hastigheder: 22Variabel hastighed: JaAntal knive: 6Kniv- og kabinetmateriale: Rustfrit stålSkålmateriale: GlasAftagelig kniv: JaBetjening: KnapperOpvaskemaskinesikre dele: JaEffekt: 600 WSpænding: 230 VMål (H × B × D): 28 × 22 × 18 cmFarve: Rustfrit stål/sort...

Produktspecifikationer

Kategori: Ismaskiner
Vægt: 2.63g
EAN: 4001797854407
Varenr.: 2154600
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rommelsbacher MZ 600 minihakker - 2 l glas-skål, 600 W, rustfrit stål/sort
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK457 kr457 krKøb
2CS MEGASTORE DK505 kr544 krKøb
3Boligcenter DK659 kr659 krKøb
4Vivas DK679 kr758 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600)

PriceData har fulgt prisen på ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600) i 109 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 457 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 446 kr.

Den nuværende pris på 457 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for ROMMELSBACHER MZ 600 - Multichopper - 2 l, sort, rustfrit stål, glas (MZ600) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026457 kr15 kr (3%)
16. feb. 2026442 kr2 kr (0%)
14. feb. 2026440 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret