Gå til hovedindhold

Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption

SamsungLagringsenhederEAN: 8806090545917
Pris fra 949 krtil 4.672 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 3.723 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 949 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Samsung 870 EVO Solid state-drev MZ-77E1T0B 1TB 2.5 Serial ATA-600
949 kr
Til butik
Samsung 870 EVO Solid state-drev MZ-77E1T0B 1TB 2.5 Serial ATA-600 billede

Produktinformation

Samsung 870 EVO Solid State Drev 1TB (MZ-77E1T0B) Opgrader din computers ydeevne med Samsung 870 EVO Solid State Drev, der tilbyder en imponerende kapacitet på 1TB. Dette 2,5-tommer SATA-600 drev er designet til at levere hurtigere dataoverførsel og forbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: skal sorteres
EAN: 8806090545917
Varenr.: 84146
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Samsung 870 EVO SSD MZ-77E1T0B 1TB 2.5 SATA-600 - GEEKD.dk
2.169 kr
Til butik
Samsung 870 EVO SSD MZ-77E1T0B 1TB 2.5 SATA-600 - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Samsung 870 EVO SSD MZ-77E1T0B 1TB 2.5 SATA-600 - Oplev den ultimative ydeevne og pålidelighed! Med Samsung 870 EVO SSD MZ-77E1T0B 1TB 2.5 SATA-600 får du en revolutionerende lagringsløsning, der vil forvandle din computeroplevelse. Denne 2.5-tommers SSD...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Samsung
Kategori: SSD Harddisk
EAN: 8806090545917
Varenr.: 42814931271917
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption
2.473 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Samsung 870 EVO SSD - 1TB - 2.5" - SATA-600
2.506 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Samsung 870 EVO SSD MZ-77E1T0B 1TB 2.5" SATA-600
2.585 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
SSD harddisk Samsung 870 EVO 1 TB 2,5" SATA III V-NAND
2.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
SSD harddisk Samsung 870 EVO 1 TB 2,5" SATA III V-NAND
2.819 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Samsung 870 Evo 1tb Ssd 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
3.499 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Samsung 870 EVO 1000 GB Svart
4.672 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop949 kr949 krKøb
2Geekd2.169 kr2.169 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.473 kr2.473 krKøb
4Proshop DK2.506 kr2.506 krKøb
5CompuMail DK2.585 kr2.585 krKøb
6Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
7Vivas DK2.819 kr2.898 krKøb
8Dustin DK3.499 kr3.585,25 krKøb
9Teknikproffset DK4.672 kr4.721 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption

PriceData har fulgt prisen på Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption i 182 dage. Laveste pris i perioden er 851 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 2.188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.201 kr.

Den nuværende pris på 949 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 57% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Samsung 870 EVO MZ-77E1T0B - Solid State Drive - krypteret- 1 TB - intern - 2.5 - SATA 6Gb/s - buffer: 1 GB - 256-bit AES - TCG Opal Encryption de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026949 kr1.026 kr (52%)
24. maj 20261.975 kr1.026 kr (108%)
20. maj 2026949 kr1.238 kr (57%)
18. maj 20262.187 kr1.238 kr (130%)
16. maj 2026949 kr1.239 kr (57%)
15. maj 20262.188 kr1.239 kr (131%)
28. apr. 2026949 kr1.090 kr (53%)
27. apr. 20262.039 kr1.090 kr (115%)
24. apr. 2026949 kr1.085 kr (53%)
23. apr. 20262.034 kr1.085 kr (114%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret