Gå til hovedindhold

Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk

RoborockStøvsuger – tilbehørEAN: 6970995784619
Pris fra 122 krtil 157 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 121 kr 31. maj

Sammenlign priser på Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock 8.02.0129 Aftørringsklud
122 kr
Til butik
Roborock 8.02.0129 Aftørringsklud billede

Produktinformation

Roborock 8.02.0129. Produkttype: Aftørringsklud, Egnet til støvsugertype: Robot støvsuger, Produktfarve: Lys grå. Antal pr. pakke: 2 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Artikel nr.: 8.02.0129
EAN: 6970995784619
Varenr.: 1000621178
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk
126 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock 8.02.0129 vacuum accessory/supply
126 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Roborock Antibacterial VibraRise antibacterial mop cloth
-21%157 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK122 kr122 krKøb
2CS MEGASTORE DK126 kr165 krKøb
3Proshop DK126 kr165 krKøb
4Teknikproffset DK157 kr206 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk

PriceData har fulgt prisen på Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk i 174 dage. Laveste pris i perioden er 121 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Roborock 8.02.0129, Aftørringsklud, Robot støvsuger, Lys grå, 2 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026122 kr1 kr (1%)
31. maj 2026121 kr1 kr (1%)
29. maj 2026122 kr1 kr (1%)
28. maj 2026123 kr1 kr (1%)
26. maj 2026122 kr1 kr (1%)
20. maj 2026123 kr3 kr (2%)
11. maj 2026126 kr5 kr (4%)
10. maj 2026121 kr3 kr (2%)
9. maj 2026124 kr3 kr (2%)
3. maj 2026121 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret