Gå til hovedindhold

Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A

RoborockStøvsuger – tilbehørEAN: 6970995788860
Pris fra 219 krtil 519 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 300 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 218 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 219 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock 8.02.0324 S8 MaxV Ultra tilbehørssæt
219 kr
Til butik
Roborock 8.02.0324 S8 MaxV Ultra tilbehørssæt billede

Produktinformation

Roborock - 8.02.0324 - Accessorie Kit - Til S8 Maxv Ultra - Inkluderer Børster - Hepa-Filter - Rengøringsværktøj - Nem Installation - Høj Kvalitet

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Artikel nr.: 8.02.0324
EAN: 6970995788860
Varenr.: 1001878600
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
VAKUUM ACC KIT /S80 MAXV ULTRA/8.02.0324 ROBOROCK
219 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock accessorie kit S8 MaxV Ultra
230 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Roborock S8 MaxV Ultra tilbehørssæt 8.02.0324
253 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Roborock S8 MaxV Ultra tilbehørssæt (8.02.0324)
-31%269 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Roborock S8 MaxV Ultra tilbehørssæt (8.02.0324)
-29%289 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Roborock 8.02.0324 S8 MaxV Ultra tilbehørssæt
319 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A
519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK219 kr219 krKøb
2CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
3Proshop DK230 kr269 krKøb
4Komplett DK253 kr253 krKøb
5Boligcenter DK269 kr269 krKøb
6Vivas DK289 kr358 krKøb
7Ultrashop319 kr319 krKøb
8InkClub DK519 kr519 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 253 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 226 kr.

Den nuværende pris på 219 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for Roborock Roborock Accessories Kit S8 MaxV Ultra 6970995788860 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026219 kr5 kr (2%)
29. maj 2026224 kr1 kr (0%)
28. maj 2026223 kr1 kr (0%)
25. maj 2026224 kr5 kr (2%)
21. maj 2026219 kr5 kr (2%)
20. maj 2026224 kr2 kr (1%)
19. maj 2026226 kr2 kr (1%)
16. maj 2026224 kr1 kr (0%)
14. maj 2026223 kr4 kr (2%)
13. maj 2026219 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret