Gå til hovedindhold

Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297

RoborockStøvsuger – tilbehørEAN: 6970995788372
Pris fra 131 krtil 189 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 131 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297
131 kr
Til butik
Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Robotstøvsuger tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 8.02.0297
EAN: 6970995788372
Varenr.: 20824357
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Roborock Tilbehørssæt til Q Revo serie, Filter, Sidebørste, Moppe Hvid
132 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Roborock Accessory kit Q Revo-series
146 kr
Til butik
Roborock Accessory kit Q Revo-series billede

Produktinformation

Roborock-tilbehørssæt indeholder et sæt reservedele til at holde din hvide variant af Q Revo S robotstøvsugeren op til alle opgaver, du kan kaste på den. Sættet indeholder 1 HEPA-filtre, 2 moppeklude og en sidebørste.

Produktspecifikationer

Mærke: Roborock
Kategori: Stoevsuger Tilbehoer
Artikel nr.: 8.02.0297
EAN: 6970995788372
Varenr.: 3443618
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Støvsuger tilbehør - Roborock Q Revo serie tilbehørssæt, hvid
-33%169 kr
Før 254 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Støvsuger tilbehør - Roborock Q Revo serie tilbehørssæt, hvid
-31%189 kr
Før 274 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Roborock Tilbehørssæt til Q Revo serie, Filter, Sidebørste, Moppe Hvid
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK131 kr170 krKøb
2CompuMail DK132 kr132 krKøb
3Proshop DK146 kr185 krKøb
4Boligcenter DK169 kr169 krKøb
5Vivas DK189 kr258 krKøb
6Ultrashop189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297

PriceData har fulgt prisen på Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297 i 135 dage. Laveste pris i perioden er 131 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 137 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 131 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Støvsugertilbehør ROBOROCK tilbehørssæt til Q Revo MaxV/Q Revo S/Q Revo Pro 8.02.0297 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026131 kr1 kr (1%)
27. maj 2026132 kr2 kr (1%)
21. maj 2026134 kr2 kr (1%)
23. jan. 2026136 kr1 kr (1%)
21. jan. 2026137 kr1 kr (1%)
20. jan. 2026136 kr1 kr (1%)
19. jan. 2026137 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret