Gå til hovedindhold

Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål

BlücherSanitetEAN: 5705499102147
Pris fra 299 krtil 350 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Rist 3Mm 140X140 Med Skruehuller 610.155425
299 kr
Til butik
Blücher Rist 3Mm 140X140 Med Skruehuller 610.155425 billede

Produktinformation

BLÜCHER Domestic-150 3mm rist med skruehuller

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
EAN: 5705499102147
Varenr.: 153884503
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rist square 3mm-med skruelås-Rist: 140 x 140 mm-rustfrit stål
325 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stl
327 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål
349 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål
350 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS299 kr299 krKøb
2CS MEGASTORE DK325 kr364 krKøb
3WATTOO.DK327 kr327 krKøb
4Proshop DK349 kr388 krKøb
5vvsfittings.dk350 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål i 173 dage. Laveste pris i perioden er 292 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 312 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Blücher Square rist med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026299 kr22 kr (7%)
17. maj 2026321 kr1 kr (0%)
16. maj 2026322 kr5 kr (2%)
8. maj 2026327 kr22 kr (6%)
7. maj 2026349 kr22 kr (7%)
30. apr. 2026327 kr22 kr (6%)
29. apr. 2026349 kr22 kr (7%)
22. apr. 2026327 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026326 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026327 kr25 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret