Gå til hovedindhold

Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål

BlücherSanitetEAN: 5705499102116
Pris fra 121 krtil 179 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 121 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
140 x 140 mm Blcher Square Vienna rist med skruehuller
121 kr
Til butik
140 x 140 mm Blcher Square Vienna rist med skruehuller billede

Produktspecifikationer

Mærke: Blcher
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Gulvaflb Riste
EAN: 5705499102116
Varenr.: 153884140
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square Vienna afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål
121 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
140 x 140 mm BLÜCHER Square Vienna rist med skruehuller
122,73 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
140 x 140 mm Blücher Square Vienna rist med skruehuller
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rist 140X140 mm med skruehul
129 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher 140 x 140 mm Blücher Square Vienna rist med skruehuller
134,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål
135 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål
138,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Square Vienna afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål
179 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Square Vienna afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK121 kr121 krKøb
2LavprisVVS121 kr121 krKøb
3EL-GROSSISTEN122,73 kr122,73 krKøb
4CS MEGASTORE DK129 kr168 krKøb
5Proshop DK129 kr168 krKøb
6VVS.dk134,75 kr134,75 krKøb
7Elvvs.dk135 kr135 krKøb
8vvsfittings.dk138,75 kr138,75 krKøb
9BilligVVS DK179 kr179 krKøb
10CompletVVS179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål i 171 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 122 kr.

Den nuværende pris på 121 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Blücher Square Vienna rist til gulvafløb med skruehuller 140x140 mm. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026121 kr1 kr (1%)
16. maj 2026122 kr
10. maj 2026122,73 kr1,27 kr (1%)
28. mar. 2026124 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026125 kr1 kr (1%)
15. feb. 2026124 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026125 kr2 kr (2%)
5. feb. 2026123 kr6 kr (5%)
3. feb. 2026117 kr6 kr (5%)
2. feb. 2026123 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret