Gå til hovedindhold

Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser

BlücherSanitetEAN: 5705499106916
Pris fra 239 krtil 273,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 34,75 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 236 kr 12. maj

Sammenlign priser på Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser
239 kr
Til butik
Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser billede

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Gulvafløb
Farve: 1
Artikel nr.: 110.300.000
EAN: 5705499106916
Varenr.: 3502646
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
BLCHER overdel til beton, med rist, uden brering, 145 mm, 100 mm, rustfrit stl
243 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER overdel til beton, med rist, uden bærering
244,84 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher overdel 110 mm LL til beton
254 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Square overdel med rist 145x145mm. Til beton og fliser. Rustfrit stål
257 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Square overdel med rist 145x145mm. Til beton og fliser. Rustfrit stål
273,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK239 kr278 krKøb
2WATTOO.DK243 kr243 krKøb
3EL-GROSSISTEN244,84 kr244,84 krKøb
4Proshop DK254 kr293 krKøb
5Elvvs.dk257 kr257 krKøb
6vvsfittings.dk273,75 kr273,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser

PriceData har fulgt prisen på Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser i 180 dage. Laveste pris i perioden er 235 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 239 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Blücher top m.rist Square - 145x145mm overdel til afløbsskål, U bærering, beton+fliser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026239 kr3 kr (1%)
12. maj 2026236 kr1 kr (0%)
1. maj 2026237 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026236 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026237 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026236 kr1 kr (0%)
1. apr. 2026237 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026238 kr1 kr (0%)
30. mar. 2026239 kr1 kr (0%)
28. mar. 2026240 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret