Gå til hovedindhold

Rimmel London Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair

Pris fra 78,75 krtil 119,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41,2 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 20. maj

Sammenlign priser på Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Concealer 7 ml - 10 Fair
-25%78,75 kr
Før 105 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Concealer 7 ml - 10 Fair billede

Produktinformation

RIMMEL Kind & Free Concealer - 10 Fair er Rimmels første rene concealer som er 100% vegansk og cruelty-free. Fri for parfume, mineralske olier og animalske ingredienser. Den lette konsistens dækker mørke rande og opfrisker øjenområdet, samtidig med at den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
EAN: 3616302989645
Varenr.: 108834
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Kind & Free All-Day Hydrating Liquid Concealer Fair 010
86 kr
Til butik
Rimmel Kind & Free All-Day Hydrating Liquid Concealer Fair 010 billede

Produktinformation

RIMMEL KIND & FREE™ HYDRATING CONCEALER er en vegansk, let og fugtgivende concealer, der giver et naturligt og friskt look. Den lette formel giver dig mulighed for at bygge produktet op uden at det revne eller smitter af under øjet. 100% vegansk og 100% god mod dyr. Fri for duft*, mineralske olier, animalske ingredienser*. Let, medium dækning og opbyggelig formel indeholdende en antioxidant sammensætning af E-vitamin & pro-vitamin b5 og aloe vera. Lavet med 80% naturlige ingredienser. Fugtgivende og udglattende finish, der holder hele dagen. D5-fri formel uden parfume. Emballage lavet af genbrugsmateriale. Anvendelse: Påfør med applikatoren direkte i ansigtet, hvor du ønsker dækning eller udjævning af hudtonen. Efter påførsel blend da forsigtigt produktet med fingerspidserne, en børste eller en svamp. Rimmel Kind & Free All-Day Hydrating Liquid Concealer Fair 010...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Concealer
Artikel nr.: 67381
EAN: 3616302989645
Varenr.: 1394-275-0010
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London Kind & Free Concealer 10 Fair - 7 ml
95 kr
Til butik
Rimmel London Kind & Free Concealer 10 Fair - 7 ml billede

Produktinformation

Rimmel London Kind & Free - vegansk concealer med fugtighedstilførsel Kind & Free dækkende concealer fra Rimmel London er en vegansk concealer, der kombinerer medium dækning med fugtgivende egenskaber. Den lette formel indeholder vitamin E, pro-vitamin B5 og aloe vera for et naturligt friskt finish, der holder hele dagen. Hvorfor du vil elske denne fugtgivende concealer 100% vegansk og dyrevenlig formel uden duft Fugtgivende finish med antioxidanter og aloe vera Opbyggelig medium dækning, der ikke revner eller folder sig Fremstillet med 80% naturlige ingredienser En pålidelig concealer til dine daglige behov. Læg Rimmel London Kind & Free Concealer i din sminketaske allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Concealer
Størrelse: 7 ml
Artikel nr.: 100335
EAN: 3616302989645
Varenr.: 100335
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk78,75 kr78,75 krKøb
2Lyko DK86 kr86 krKøb
3NordicFeel DK95 kr95 krKøb
4Gucca.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair

PriceData har fulgt prisen på Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair i 170 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 78,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 36% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Rimmel - Kind & Free All-day Hydrating Liquid Concealer - 10 Fair de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202678,75 kr7,25 kr (8%)
30. maj 202686 kr7,25 kr (9%)
28. maj 202678,75 kr16,25 kr (17%)
21. maj 202695 kr37 kr (64%)
20. maj 202658 kr44 kr (43%)
24. apr. 2026102 kr7 kr (7%)
17. apr. 202695 kr7 kr (7%)
15. apr. 2026102 kr32,05 kr (46%)
14. apr. 202669,95 kr11,95 kr (21%)
9. apr. 202658 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret