Gå til hovedindhold

Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g

RimmelFoundation og concealereEAN: 3616303995928
Pris fra 39,95 krtil 99 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 59,05 kr (60% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Rimmel - Kind & Free Multi-stick - 005 Berry Sweet
39,95 kr
Til butik
Rimmel - Kind & Free Multi-stick - 005 Berry Sweet billede

Produktinformation

Rimmel London Kind & Free Multi-Stick giver dig hurtigt en frisk og fugtgivende farve, som nemt...

Produktspecifikationer

Kategori: skønhed|makeup og tilbehør|ansigtsmakeup
EAN: 3616303995928
Varenr.: 753740
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
RIMMEL Kind & Free Multi Stick 5 g - 005 Berry Sweet
-25%82,5 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
RIMMEL Kind & Free Multi Stick 5 g - 005 Berry Sweet billede

Produktinformation

RIMMEL Kind & Free Multi Stick - 005 Berry Sweet kan bruges som en cremeblush på kinderne eller som en læbestift på læberne. Denne cruelty-free, rene og veganske multistick er formuleret uden parfume og mineralske olier. Emballagen er fremstillet af 48 %...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RIMMEL
Kategori: Blushes & Bronzers
EAN: 3616303995928
Varenr.: 108856
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Rimmel Kind & Free Multi Stick 005 Berry Sweet
88 kr
Til butik
Rimmel Kind & Free Multi Stick 005 Berry Sweet billede

Produktinformation

Få øjeblikkeligt fugtgivende, opbyggelig farve med Rimmel London Kind & Free Multi-Stick. Kan bruges som cremeblush på kinderne eller som læbestift på læberne. Denne cruelty-free og veganske multistick er udviklet uden parfume og mineralske olier. Emballagen er fremstillet af 48% genbrugsmateriale. Beriget med hudvenlige ingredienser, der glider ubesværet på. Giver opbyggelig, højpigmenteret farve i perfekte nuancer med en intenst fugtgivende konsistens. Anvendelse: Påfør på læber og/eller kinder, og blend ud med fingerspidserne. Brug alene eller under din base for at give huden glød. Du kan lægge flere lag for at opbygge farve. Rimmel Kind & Free Multi Stick 005 Berry Sweet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rimmel
Kategori: Lip & Cheek Tint
Størrelse: 5.000000000
Artikel nr.: 67415
EAN: 3616303995928
Varenr.: 1394-282-0005
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g
99 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Rimmel London K&F Multi Stick 005 Berry Sweet - 5 g
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk39,95 kr39,95 krKøb
2NiceHair.dk82,5 kr82,5 krKøb
3Lyko DK88 kr88 krKøb
4Beautycos DK99 kr128 krKøb
5NordicFeel DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g

PriceData har fulgt prisen på Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g i 164 dage. Laveste pris i perioden er 39,95 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 69 kr.

Den nuværende pris på 39,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 57% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Rimmel London Kind & Free Multi Stick 005 Beery Sweet 5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202639,95 kr42,55 kr (52%)
28. maj 202682,5 kr42,55 kr (107%)
24. maj 202639,95 kr58,05 kr (59%)
23. maj 202698 kr58,05 kr (145%)
14. maj 202639,95 kr52,2 kr (57%)
13. maj 202692,15 kr52,2 kr (131%)
21. apr. 202639,95 kr42,37 kr (51%)
20. apr. 202682,32 kr42,37 kr (106%)
14. apr. 202639,95 kr42,37 kr (51%)
13. apr. 202682,32 kr42,37 kr (106%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret