Gå til hovedindhold

Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -

RheinzinkTagrenderEAN: 4022425042300
Pris fra 24 krtil 34 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink brøndkrave med nedløb Ø87/150 mm i zink
24 kr
Til butik
Rheinzink brøndkrave med nedløb Ø87/150 mm i zink billede

Produktinformation

Rheinzink tagrendesystemet er af imponerende kvalitet, da zink er et vedligeholdelsesfrit materiale, der med sikkerhed holder i mange år. Ved fremstilling er zink skinnende blankt, men med tiden får det en flot og naturlig patinering. Brøndkraver benyttes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rheinzink
Kategori: Tag
Farve: zinc
Størrelse: 87mm;150mm
EAN: 4022425042300
Varenr.: 276671050
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -
24 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Rheinzink brndkrave (87 mm) - 150 mm
26 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Rheinzink brøndkrave m/hul Ø 87 x 150 mm, zink
26 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Brøndkrave 87/150mm til beton cl. walzbl
28,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
150/87MM RZ BRØNDKRAVE
28,78 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rheinzink brøndkrave til beton 87/150 mm
30 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rheinzink Rz Brøndkrave 150 MM M/ 87mm Hul
31,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Rheinzink Brøndkrave 150 Mm Med 87Mm Hul
34 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS24 kr24 krKøb
2Elvvs.dk24 kr24 krKøb
3WATTOO.DK26 kr26 krKøb
4BilligVVS DK26 kr26 krKøb
5MaintainIt28,75 kr28,75 krKøb
6EL-GROSSISTEN28,78 kr28,78 krKøb
7Proshop DK30 kr69 krKøb
8VVS.dk31,75 kr31,75 krKøb
9CompletVVS34 kr34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -

PriceData har fulgt prisen på Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - i 180 dage. Laveste pris i perioden er 24 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25 kr.

Den nuværende pris på 24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur -. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Rheinzink Brøndkrave 150/87 mm. CLASSIC walzblank - Tages ikke retur - de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202624 kr2 kr (8%)
24. maj 202626 kr2 kr (8%)
17. maj 202624 kr2 kr (8%)
16. maj 202626 kr2 kr (8%)
12. maj 202624 kr2 kr (8%)
11. maj 202626 kr2 kr (8%)
18. apr. 202624 kr1,75 kr (7%)
17. apr. 202625,75 kr1,75 kr (7%)
25. mar. 202624 kr1,75 kr (7%)
15. mar. 202625,75 kr1,25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret