Gå til hovedindhold

Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252613859
Pris fra 1.487 krtil 1.578 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.402 kr 14. maj

Sammenlign priser på Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1487 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering
1.487 kr
Til butik
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering billede

Produktinformation

Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X - Makulator - kryds snit - 4 x 28 mm - P-4 - P-5

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Artikel nr.: 2020045XEU
EAN: 5028252613859
Varenr.: 998400684
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark
1.496 kr
Til butik
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark billede

Produktinformation

Optimum AutoFeed+ 45X automatisk makulator. Makulerer automatisk op til 45x A4 ark i en omgang. P-4 sikkerhedsniveau krydsmakulering. Makulerer kreditkort, hæfteklammer og papirclips. - Makuler automatisk op til 45 ark A4-papir (80 g) ad gangen. Manuel indføring af op til 6 ark (80 g) - P-4 krydsmakulering (4x28mm) - Beholder med 20L kapacitet og et låg, der kan løftes af - Touch-kontrolpanel - 55 dBA ultra-stille støjniveau - perfekt til hjemmekontoret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2020045XEU
EAN: 5028252613859
Varenr.: 2922506
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28 mm (P-4)
1.578 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.487 kr1.487 krKøb
2Proshop DK1.496 kr1.496 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.578 kr1.578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.493 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.460 kr.

Den nuværende pris på 1.487 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 45X krydsmakulering 4x28mm P4, 45 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.487 kr59 kr (4%)
18. maj 20261.428 kr64 kr (4%)
17. maj 20261.492 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.493 kr57 kr (4%)
15. maj 20261.436 kr34 kr (2%)
14. maj 20261.402 kr34 kr (2%)
12. maj 20261.436 kr34 kr (2%)
10. maj 20261.402 kr34 kr (2%)
7. maj 20261.436 kr34 kr (2%)
5. maj 20261.402 kr34 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret