Gå til hovedindhold

Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252613934
Pris fra 4.655 krtil 8.249 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 3.594 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.653 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4655 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Optimum AutoFeed+ Makulator Kryds snit 4 x 25 mm
4.655 kr
Til butik
Rexel Optimum AutoFeed+ Makulator Kryds snit 4 x 25 mm billede

Produktinformation

Rexel Optimum AutoFeed+ 300X - Finskæremaskine - kryds snit - 4 x 25 mm - P-4

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Artikel nr.: 2020300XEU
EAN: 5028252613934
Varenr.: 998352577
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering 4x25 mm (P-4)
5.190 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark
5.354 kr
Til butik
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark billede

Produktinformation

Optimum AutoFeed+ 300X automatisk makulator. Makulerer automatisk op til 300x A4-ark ad gangen. Læg blot en stak papirer i makuleringsmaskinen, luk låget og maskinen klarer resten. P-4 sikkerhedsniveau krydsmakulering. - Automatisk makulering af op til 300 ark A4-papir (80 g) ad gangen. Manuel indføring af op til 10 ark (80 g) - P-4 krydsmakulering (4x25mm) - Beholder, der kan trækkes ud med 60L kapacitet. Hjul, så du let kan flytte makuleringsmaskinen rundt omkring på arbejdspladsen. - Makulerer kreditkort, hæfteklammer og papirclips.

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2020300XEU
EAN: 5028252613934
Varenr.: 2922529
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Optimum Autofeed+ 300x P4 60 Liter
5.582,76 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 300X P4
6.116,83 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makulator - Rexel Optimum Auto+ 300X, mikrostrimmel, sort/grå
6.299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makulator - Rexel Optimum Auto+ 300X, mikrostrimmel, sort/grå
6.319 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 300X
6.375 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Optimum Autofeed+ 300x P-4
8.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.655 kr4.655 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.190 kr5.389 krKøb
3Proshop DK5.354 kr5.354 krKøb
4Hertels Boresko5.582,76 kr5.582,76 krKøb
5Officely.dk6.116,83 kr6.116,83 krKøb
6Boligcenter DK6.299 kr6.299 krKøb
7Vivas DK6.319 kr6.818 krKøb
8Nova Nordic A/S6.375 kr6.375 krKøb
9Dustin DK8.249 kr8.747,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark i 183 dage. Laveste pris i perioden er 3.838,5 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 5.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.625 kr.

Den nuværende pris på 4.655 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 300X krydsmakulering, 4x26mm P4, 300 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20264.655 kr2 kr (0%)
29. maj 20264.657 kr1 kr (0%)
28. maj 20264.658 kr2 kr (0%)
22. maj 20264.660 kr2 kr (0%)
15. maj 20264.662 kr2 kr (0%)
12. maj 20264.664 kr1 kr (0%)
10. maj 20264.663 kr1 kr (0%)
8. maj 20264.664 kr10 kr (0%)
1. maj 20264.654 kr1 kr (0%)
29. apr. 20264.653 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret