Gå til hovedindhold

Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252613903
Pris fra 3.596 krtil 4.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.403 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3596 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark
3.596 kr
Til butik
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark billede

Produktinformation

Optimum AutoFeed+ 150M automatisk makulator. Makulerer automatisk op til 150x A4-ark ad gangen. Læg blot papirerne i maskinen, luk og makulatoren gør resten for dig. P-5 sikkerhedsniveau mikromakulering. - Automatisk makulering af op til 150 ark A4-papir (80 g) ad gangen. Manuel indføring af op til 6 ark (80 g) - P-5 mikromakulering (2x15 mm) for ekstra sikkerhed - Beholder, der kan trækkes ud med 44L kapacitet - Anti-jam-teknologi - Makulerer kreditkort, hæfteklammer og papirclips...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2020150MEU
EAN: 5028252613903
Varenr.: 2922518
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering 2x15 mm (P-5)
3.613 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Optimum AutoFeed+ Makulator Micro-cut 2 x 15 mm
4.494 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 150M
4.498,75 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 150M P5
4.548,16 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Optimum Autofeed+ 150m P5 44 Liter
4.653,86 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Optimum Autofeed+ 150x P-5
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.596 kr3.596 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.613 kr3.613 krKøb
3CompuMail DK4.494 kr4.494 krKøb
4Nova Nordic A/S4.498,75 kr4.498,75 krKøb
5Officely.dk4.548,16 kr4.548,16 krKøb
6Hertels Boresko4.653,86 kr4.653,86 krKøb
7Dustin DK4.999 kr5.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark

PriceData har fulgt prisen på Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark i 178 dage. Laveste pris i perioden er 3.596 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 3.789 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.705 kr.

Den nuværende pris på 3.596 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 150M mikromakulering, 2x15mm P5, 150 ark de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20263.596 kr144 kr (4%)
4. maj 20263.740 kr127 kr (4%)
2. maj 20263.613 kr127 kr (3%)
21. apr. 20263.740 kr56 kr (2%)
20. apr. 20263.684 kr56 kr (1%)
9. apr. 20263.740 kr1 kr (0%)
3. apr. 20263.739 kr50 kr (1%)
24. mar. 20263.789 kr50 kr (1%)
23. mar. 20263.739 kr54 kr (1%)
22. mar. 20263.685 kr54 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret