Gå til hovedindhold

Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A

RexelMakuleringsmaskinerEAN: 5028252613866
Pris fra 1.249 krtil 2.696,45 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 1.447,45 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1249 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4, 50 ark
-26%1.249 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Rexel Makulator Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4, 50 ark billede

Produktinformation

Optimum AutoFeed+ 50X automatisk makulator. Makulerer automatisk op til 50 A4 ark i en omgang. P-4 sikkerhedsniveau krydsmakulering. Automatisk makulering af op til 50 ark A4-papir (80 g/m²) ad gangen. Manuel indføring af op til 6 ark (80 g/m²) P-4 krydsmakulering (4 × 28 mm) Beholder, der kan trækkes ud med 20 L kapacitet Makulerer kreditkort, hæfteklammer og papirclips 55 dBA ultra-stille støjniveau - perfekt til hjememkontoret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Rexel
Kategori: Makulator
Artikel nr.: 2020050XEU
EAN: 5028252613866
Varenr.: 2922507
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Rexel Optimum AutoFeed+ Makulator Kryds snit 4 x 28 mm
1.399 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering 4x28 mm (P-4)
1.560 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Rexel Optimum AutoFeed+ 50X Dokumentskærer Cross-cut A4
1.599 kr
Til butik
Gå til Officely.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X P4
1.816,89 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X
1.875 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A
1.899 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Makulator - Rexel Optimum AutoFeed+ 50X, krydsmakulering, 55 dB, 22 cm, sort/grå
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Makulator - Rexel Optimum AutoFeed+ 50X, krydsmakulering, 55 dB, 22 cm, sort/grå
1.919 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Rexel Optimum Autofeed+ 50x P4
1.999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Rexel Optimum AutoFeed+ Makulator Kryds snit 4 x 28 mm
2.069 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Makulator Rexel Optimum Autofeed+ 50X P4 20 Liter
2.516,82 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X P4
2.696,45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.249 kr1.249 krKøb
2CompuMail DK1.399 kr1.399 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.560 kr1.560 krKøb
4Av-Cables DK1.599 kr1.599 krKøb
5Officely.dk1.816,89 kr1.816,89 krKøb
6Nova Nordic A/S1.875 kr1.875 krKøb
7InkClub DK1.899 kr1.899 krKøb
8Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
9Vivas DK1.919 kr2.158 krKøb
10Dustin DK1.999 kr2.085,25 krKøb
11Ultrashop2.069 kr2.069 krKøb
12Hertels Boresko2.516,82 kr2.516,82 krKøb
13RedOffice Konpap2.696,45 kr2.696,45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.249 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.637 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.506 kr.

Den nuværende pris på 1.249 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Rexel Makulator Rexel Optimum AutoFeed+ 50X krydsmakulering, 4x28mm P4 2020050XEU Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.249 kr150 kr (11%)
20. maj 20261.399 kr30 kr (2%)
13. maj 20261.429 kr94 kr (6%)
11. maj 20261.523 kr9 kr (1%)
10. maj 20261.532 kr8 kr (1%)
9. maj 20261.524 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.532 kr9 kr (1%)
7. maj 20261.541 kr11 kr (1%)
6. maj 20261.530 kr30 kr (2%)
4. maj 20261.500 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret