Gå til hovedindhold

Revlon Professional Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown

Revlon ProfessionalHårfarveEAN: 8007376062849
Pris fra 137 krtil 213 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 118,32 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown
-33%137 kr
Før 205 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown billede

Produktinformation

Revlon Nutri Color Filters - 512 Pearly Ash Brown er et helt fantastisk 3-i-1 produkt, som både tilfører farve, pleje og glans til håret. Den skal bruges ligesom en hårkur, og passer til alle hårtyper. Formlen er fyldt med pigmenter, og derved kan man opf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Hair Care
EAN: 8007376062849
Varenr.: 107045
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Revlon Nutri Color Filter 512
137 kr
Til butik
Revlon Nutri Color Filter  512 billede

Produktinformation

Nutri Color Filters Toningfilters er perfekte til at neutralisere uønskede varme pigmenter eller bevare en allerede farvet nuance, men ændrer ikke din hårfarve fra fx blond til mørkt hår. Nutri Color Filters er et direkte pigment, hvilket betyder, at det er færdigudviklede pigmenter, der lægger sig uden på hårstrået. Det er ikke en permanent farve eller toning. Holdbarheden på Nutri Color Filters afhænger af hårets porøsitet, hvor ofte man vasker håret, og hvad man vasker det med. Hvordan vælger jeg den rigtige toning? Det første tal i TONINGSFILTER nuancerne står for mørkhedsgraden. Fx 1012, ligger på en base af ekstra ekstra lys blond (10) og indeholder nuancerne ask (1) og iriserende/violet (2). Denne nuance neutraliserer uønskede varme pigmenter.Anvendelse: Fordel i nyvasket og håndklædetørt hår. Lad virke i 3 minutter for at friske op/neutralisere hårnuancen. Revlon Nutri Color Filter 512...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Revlon
Kategori: Toner
Størrelse: 240.000000000
Artikel nr.: 33016125512
EAN: 8007376062849
Varenr.: 1268-388-0512
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Revlon Nutri Color Filters 512 240ml
-20%150 kr
Før 188 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Revlon Professional PRO Nutri Color Filters 512 - 240 ml
213 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk137 kr137 krKøb
2Lyko DK137 kr137 krKøb
3Cocopanda DK150 kr150 krKøb
4NordicFeel DK213 kr213 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown

PriceData har fulgt prisen på Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown i 164 dage. Laveste pris i perioden er 115,83 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 213 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Revlon Nutri Color Filters 240 ml - 512 Pearly Ash Brown de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026137 kr15 kr (12%)
31. maj 2026122 kr15 kr (11%)
30. maj 2026137 kr15 kr (12%)
21. maj 2026122 kr2,51 kr (2%)
20. maj 2026119,49 kr17,51 kr (13%)
19. maj 2026137 kr15,78 kr (13%)
18. maj 2026121,22 kr1,45 kr (1%)
14. maj 2026122,67 kr
13. maj 2026123,11 kr2,11 kr (2%)
11. maj 2026125,22 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret