Gå til hovedindhold

RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort

RaidSonicEAN: 4250078172680
Pris fra 462 krtil 519 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 57 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 462 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KeySonic KSK-8023BTRF Tastatur Membran Trådløs Tysk
462 kr
Til butik
KeySonic KSK-8023BTRF Tastatur Membran Trådløs Tysk billede

Produktinformation

KeySonic KSK-8023BTRF - Tastatur - fuld størrelse - trådløs - 2.4 GHz, Bluetooth 4.0 - QWERTZ - tysk - tastkontakt: X-Type - antracit/sort

Produktspecifikationer

Mærke: KeySonic
Artikel nr.: KSK-8023BTRF (DE)
EAN: 4250078172680
Varenr.: 1003446720
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort
499 kr
Til butik
RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort billede

Produktinformation

Elegant Bluetooth-tastatur til arbejde og studieKeySonic KSK-8023BTRF er et slankt, fuldtastatur i antracit og sort, der giver dig trådløs frihed via Bluetooth. Det tyske QWERTZ-layout passer til brugere, der arbejder på tysk, og det numeriske tastatur gør indtastning af tal hurtig og effektiv. Et stilrent valg til kontor, hjemmearbejde og studie.Design og brugervenlighedDet flade design med afrundede taster giver et moderne udtryk og en behagelig skriveoplevelse. Funktions- og piletaster samt separat numpad gør det nemt at navigere og arbejde i regneark, dokumenter og daglige opgaver. Farverne antracit/sort passer diskret ind i de fleste opsætninger.Forbindelse: BluetoothTastaturlayout: Tysk (DE) QWERTZType: Fuldstørrelse med numerisk tastaturFarve: Antracit/sortModel: KeySonic KSK-8023BTRF...

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4250078172680
Varenr.: 2120094
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort
519 kr
Til butik
RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4250078172680
Varenr.: 2120094

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK462 kr462 krKøb
2Boligcenter DK499 kr499 krKøb
3Vivas DK519 kr598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort

PriceData har fulgt prisen på RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort i 29 dage. Laveste pris i perioden er 462 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 481 kr.

Den nuværende pris på 462 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for RAIDSONIC KeySonic KSK-8023BTRF trådløst Bluetooth-tastatur (DE QWERTZ) - antracit/sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026462 kr37 kr (7%)
5. maj 2026499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret