Gå til hovedindhold

KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort

KeySonicEAN: 4250078161349
Pris fra 619 krtil 719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 618 kr 22. maj

Sammenlign priser på KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KeySonic RaidSonic KSK 5031IN - Tastatur - Sort
619 kr
Til butik
KeySonic RaidSonic KSK 5031IN - Tastatur - Sort billede

Produktinformation

Tastatur, USB, US, English / German, sort

Produktspecifikationer

Mærke: KeySonic
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: KSK-5031 IN (DE)
EAN: 4250078161349
Varenr.: 2534020
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KeySonic KSK-5031IN (DE) Tastatur Mekanisk Kablet Tysk
620 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort
699 kr
Til butik
KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort billede

Produktinformation

Praktisk mini tastatur til universel brugKeySonic KSK-5031IN (DE) er et kompakt og lige tastatur designet til effektiv skrivekomfort, når pladsen er begrænset. Det kablede USB-design er Plug and Play, så du er i gang på få sekunder. Den indbyggede touchpad giver præcis pegning uden behov for en separat mus, og den sorte overflade passer stilrent ind i både hjemmekontor og arbejdsstation.Holdbart design - klar til krævende miljøerTastaturet er fremstillet i plast, gummi og silikone og er spildresistent. Med IP68-klassificering og et mekanisk key switch-design med en aktiveringskraft på 100 g er det skabt til lang levetid. Det kompakte mini-format med 87 taster og Windows-taster gør det velegnet til universal brug på pc’er med Windows.Tilkobling: USB, kabletLayout/sprog: QWERTZ, tyskFormfaktor: Mini, 87 tasterPegeredskab: Integreret touchpadBelysning: NejMateriale: Plast, gummi, silikoneEgenskab: Spildresistent, IP68Aktiveringskraft: 100 gStrømforbrug: 100 mA (USB)Kabellængde: 1,8 mUnderstøttelse: WindowsMål (B × D × H): 22,0 × 11,0 × 1,0 cmVægt: 248 gDriftstemp.: -20 – 70 °COpbevaringstemp.: -30 – 80 °CLuftfugtighed i drift: 0 – 100 %...

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4250078161349
Varenr.: 2121173
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK619 kr658 krKøb
2CompuMail DK620 kr620 krKøb
3Boligcenter DK699 kr699 krKøb
4Vivas DK719 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort

PriceData har fulgt prisen på KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 618 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.010 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 719 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for KeySonic KSK-5031IN (DE) mini tastatur med touchpad - kablet USB, tysk QWERTZ, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026619 kr1 kr (0%)
27. maj 2026620 kr2 kr (0%)
22. maj 2026618 kr81 kr (12%)
20. maj 2026699 kr52 kr (7%)
14. maj 2026751 kr2 kr (0%)
12. maj 2026749 kr50 kr (7%)
5. maj 2026699 kr50 kr (7%)
17. apr. 2026749 kr9 kr (1%)
16. apr. 2026758 kr43 kr (6%)
25. mar. 2026715 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret