Gå til hovedindhold

RaidSonic KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort

RaidSonicEAN: 4250078161356
Pris fra 450 krtil 639 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 189 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 445 kr 22. maj

Sammenlign priser på KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 450 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
KeySonic KSK-3230IN (DE) Tastatur Kablet Tysk
450 kr
Til butik
KeySonic KSK-3230IN (DE) Tastatur Kablet Tysk billede

Produktinformation

KeySonic KSK-3230IN Waterproof Mini size industrial - Tastatur - USB - tysk - sort

Produktspecifikationer

Mærke: KeySonic
Artikel nr.: 28097
EAN: 4250078161356
Varenr.: 993030197
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort
619 kr
Til butik
KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort billede

Produktinformation

Praktisk mini tastatur til hverdag og arbejdeKeySonic KSK-3230IN er et kompakt, kablet tastatur i tysk QWERTZ-layout med 87 taster. Det fylder minimalt på skrivebordet og er ideelt til hjemmekontor, mødelokalet eller når du er på farten. Overfladen er udført i silicone og gummi, som gør tastaturet behageligt at bruge og let at holde rent. Det er desuden stænkafvisende (IP68), så små uheld ikke stopper arbejdet.Stabilt kablet USB tastaturDen kablede USB-forbindelse giver pålidelig input uden batterier. Med 1,8 m kabel får du fleksibel placering. Tasterne har 1,8 mm vandring og en aktiveringskraft på 100 g, hvilket giver en kontrolleret skrivefornemmelse. Windows-taster understøttes, og det er velegnet til universel brug.Forbindelse: USB, kablet (1,8 m)Layout og sprog: QWERTZ, tyskFormfaktor: Mini, 87 tasterTastvandring: 1,8 mmAktiveringskraft: 100 gNumerisk tastatur: NejBagbelysning: NejMateriale: Gummi og silikoneFarve: SortStænkafvisende: IP68Mål (B × D × H): 27,2 × 13,5 × 1,2 cmVægt: 0,403 kgUnderstøttede systemer: WindowsDriftstemp.: −20 til 70 °CRelativ fugtighed: 0–100 %...

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4250078161356
Varenr.: 2120915
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort
639 kr
Til butik
KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: RaidSonic
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.08g
EAN: 4250078161356
Varenr.: 2120915

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK450 kr450 krKøb
2Boligcenter DK619 kr619 krKøb
3Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort

PriceData har fulgt prisen på KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort i 27 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 501 kr.

Den nuværende pris på 450 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for KeySonic KSK-3230IN mini tastatur (DE) - kablet USB, QWERTZ, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026450 kr5 kr (1%)
22. maj 2026445 kr164 kr (27%)
6. maj 2026609 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret