Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400075165
Pris fra 188 krtil 278 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 188 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP skridsikker tape HD 50 mm x 5 m, sort
188 kr
Til butik
PSP skridsikker tape HD 50 mm x 5 m, sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: PSP
Kategori: A
Farve: 3
Artikel nr.: P265005025
EAN: 5018400075165
Varenr.: 8554966
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m
-19%224 kr
Før 278 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m billede

Produktinformation

Selvklæbende anti-skrid tape til båd PSP Heavy Duty anti-skrid tape er en selvklæbende sikkerhedstape med grov, ru overflade der giver friktion på glatte overflader, også når det er vådt. Tapen er beregnet til marine brug på pontoner, badebroer, dæk, luge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400075165
Varenr.: 53935966978377
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PSP Heavy duty antiskrid tape 50mmx5m Sort
-3%228 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PSP Heavy duty antiskrid tape 50mmx5m Sort billede

Produktinformation

PSP Safety Tread er en meget holdbar, skridsikker tape til indvendig og udvendig montering. Giver en god skridsikker overflade på dæk, luger og alle andre områder, der er tilbøjelige til at blive glatte, specielt når det er vådt eller der er vand på dækket. SPECIFIKATIONER Sort/gul farve Et ru selvklæbende anti-skrid tape Dette produkt er vandtæt og har PVC-foring Ideel til de fleste typer af pontoner og anløbsbroer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Anti-skrid tape
Artikel nr.: P265005025
EAN: 5018400075165
Varenr.: 200714
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114
278 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK188 kr227 krKøb
2RenBåd.dk224 kr224 krKøb
3Watski DK228 kr228 krKøb
4Anyparts278 kr278 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114

PriceData har fulgt prisen på PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114 i 177 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 235 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 204 kr.

Den nuværende pris på 188 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for PSP Heavy duty anti skrid tape sort 50mm x 5m - 1672114 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026188 kr36 kr (16%)
25. maj 2026224 kr
24. maj 2026223,08 kr35,08 kr (19%)
23. maj 2026188 kr35,08 kr (16%)
21. maj 2026223,08 kr35,08 kr (19%)
14. maj 2026188 kr35,08 kr (16%)
13. maj 2026223,08 kr35,08 kr (19%)
5. maj 2026188 kr40 kr (18%)
4. maj 2026228 kr40 kr (21%)
30. apr. 2026188 kr20,21 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret