Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113

Pris fra 215 krtil 285 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 215 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m
-25%215 kr
Før 285 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m billede

Produktinformation

Skridsikker tape til båd og bro PSP Heavy Duty anti-skrid tape er en selvklæbende, vandtæt tape med ru overflade der giver sikkert fodfæste på glatte flader. Den passer til dæk, cockpit, badeplatform, luger, pontoner og flydebroer, overalt hvor våde overf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400075172
Varenr.: 53936042737993
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PSP Heavy duty antiskrid tape 50mmx5m Hvid
-3%228 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PSP Heavy duty antiskrid tape 50mmx5m Hvid billede

Produktinformation

PSP Safety Tread er en meget holdbar, skridsikker tape til indvendig og udvendig montering. Giver en god skridsikker overflade på dæk, luger og alle andre områder, der er tilbøjelige til at blive glatte, specielt når det er vådt eller der er vand på dækket. SPECIFIKATIONER Materiale: PVC, Vinyl Længde: 5 meter Bredde 50 mm Holdbar og skridsikker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Anti-skrid tape
Artikel nr.: P265005015
EAN: 5018400075172
Varenr.: 200713
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113
285 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk215 kr215 krKøb
2Watski DK228 kr228 krKøb
3Anyparts285 kr285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113

PriceData har fulgt prisen på PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 215 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 228 kr.

Den nuværende pris på 215 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 50mm x 5m - 1672113 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026215 kr9 kr (4%)
25. maj 2026224 kr
12. maj 2026223,08 kr4,92 kr (2%)
11. maj 2026228 kr4,92 kr (2%)
8. maj 2026223,08 kr4,92 kr (2%)
28. apr. 2026228 kr9 kr (4%)
27. apr. 2026219 kr9 kr (4%)
26. apr. 2026228 kr8,3 kr (4%)
19. apr. 2026219,7 kr
16. apr. 2026219 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret