Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400075196
Pris fra 102 krtil 149 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 86,33 kr 26. apr.

Sammenlign priser på PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m
-32%102 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m billede

Produktinformation

Anti-skrid tape til båd og dæk PSP Heavy Duty anti-skrid tape er en selvklæbende skridsikringstape til glatte overflader på både og i havnemiljøer. Den ru overflade giver bedre fodfæste på dæk, trin, nedgange, lønninger og luger, både indvendigt og udvend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400075196
Varenr.: 53936043622729
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP skridsikker tape HD 25 mm x 5 m hvid
105 kr
Til butik
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PSP Heavy duty antiskrid tape 25 mmx5m Hvid
-3%119 kr
Før 123 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PSP Heavy duty antiskrid tape 25 mmx5m Hvid billede

Produktinformation

PSP Safety Tread er en meget holdbar, skridsikker tape til indvendig og udvendig montering. Giver en god skridsikker overflade på dæk, luger og alle andre områder, der er tilbøjelige til at blive glatte, specielt når det er vådt eller der er vand på dækket. PRODUKTINFO Materiale: PVC, Vinyl Længde: 5 meter Bredde 25mm Holdbar og skridsikker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Anti-skrid tape
Artikel nr.: P262505015
EAN: 5018400075196
Varenr.: 200716
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk102 kr102 krKøb
2CS MEGASTORE DK105 kr144 krKøb
3Watski DK119 kr119 krKøb
4Anyparts149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116

PriceData har fulgt prisen på PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 86 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for PSP Heavy duty anti skrid tape hvid 25mm x 5m - 1672116 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026102 kr3 kr (3%)
31. maj 2026105 kr3 kr (3%)
30. maj 2026102 kr3 kr (3%)
2. maj 2026105 kr18,67 kr (22%)
26. apr. 202686,33 kr
23. apr. 202687 kr6 kr (6%)
15. apr. 202693 kr6 kr (6%)
6. apr. 202699 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026100 kr13 kr (15%)
25. feb. 202687 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret