Gå til hovedindhold

P.s.p Marine Tapes Ltd PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115

P.s.p Marine Tapes LtdAEAN: 5018400076247
Pris fra 265 krtil 339 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 264 kr 27. apr.

Sammenlign priser på PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 265 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PSP Heavy antiskrid tape 50 mmx5m sort/gul
265 kr
Til butik
PSP Heavy antiskrid tape 50 mmx5m sort/gul billede

Produktinformation

PSP Safety Tread er en meget holdbar, skridsikker tape til indvendig og udvendig montering. Giver en god skridsikker overflade på dæk, luger og alle andre områder, der er tilbøjelige til at blive glatte, specielt når det er vådt eller der er vand på dækket. SPECIFIKATIONER Sort/gul farve Et ru selvklæbende anti-skrid tape Dette produkt er vandtæt og har PVC-foring Ideel til de fleste typer af pontoner og anløbsbroer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Anti-skrid tape
Artikel nr.: P265005026
EAN: 5018400076247
Varenr.: 200715
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m
-21%267 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m billede

Produktinformation

Skridsikker advarselstape til marine miljøer PSP Heavy anti-skrid tape er en selvklæbende sikkerhedstape til pontoner, havnebroer, dæk og luger, hvor våde overflader udgør en faldrisiko. Den ru struktur og de kontrasterende sort/gule farver giver både mak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Psp
Kategori: PSP Tape
EAN: 5018400076247
Varenr.: 53935967764809
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PSP anti-skrid tape HD 50mm x 5m gul/sort
274 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK265 kr265 krKøb
2RenBåd.dk267 kr267 krKøb
3CS MEGASTORE DK274 kr313 krKøb
4Anyparts339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115

PriceData har fulgt prisen på PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115 i 161 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 265 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for PSP Heavy anti skrid tape sort/gul 50mm x 5m - 1672115 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026265 kr1,64 kr (1%)
12. maj 2026266,64 kr3,36 kr (1%)
11. maj 2026270 kr3,36 kr (1%)
8. maj 2026266,64 kr3,36 kr (1%)
28. apr. 2026270 kr6 kr (2%)
27. apr. 2026264 kr6 kr (2%)
26. apr. 2026270 kr5 kr (2%)
25. apr. 2026265 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026264 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026265 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret