Gå til hovedindhold

Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid

PressalitSanitetEAN: 5708590335285
Pris fra 944 krtil 1.261,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 317,25 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 936 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 944 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D 934 hvid toiletsæde med Soft Close Kip-beslag med Lift-Off i rustfrit stål
944 kr
Til butik
Pressalit Sway D 934 hvid toiletsæde med Soft Close Kip-beslag med Lift-Off i rustfrit stål billede

Produktspecifikationer

Mærke: PRESSALIT
Kategori: Toiletsæder
Farve: 1
Artikel nr.: 934000-BL6999
EAN: 5708590335285
Varenr.: 3216008
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid
944 kr
Til butik
Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid billede

Produktinformation

Med sine velkomponerede linjer demonstrerer SWAY D, hvordan slankt og selvsikkert kan kombineres. Forkæl dig selv med et sæde, der er et lækkert match til din stilsikre livsstil. Pressalit toiletsæde med låg, model "Pressalit Sway D", art. nr. 934 af gennemfarvet hærdeplast inkl. BL6 universal kipanker beslag til lift-off i rustfrit stål. - centerafstand: 141-219 mm - belastning - ringsæde 240 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 934000-BL6999
EAN: 5708590335285
Varenr.: 2907679
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D toiletsde, hvid, soft close og lift-off
983 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.027 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D Toiletsæde m/Softclose m/Lift-Off, t/Ifö iCon, Hvid
1.060 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SWAY D HVID SÆDE SOFT CLOSE MED LIFT-OFF
1.085,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sway d hvid sæde soft close med lift-off
1.168,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
-10%1.169 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
-10%1.259 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid
1.261,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK944 kr983 krKøb
2Proshop DK944 kr983 krKøb
3WATTOO.DK983 kr983 krKøb
4LavprisVVS1.027 kr1.027 krKøb
5Elvvs.dk1.060 kr1.060 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.085,99 kr1.085,99 krKøb
7MaintainIt1.168,75 kr1.168,75 krKøb
8CompletVVS1.169 kr1.169 krKøb
9BilligVVS DK1.259 kr1.259 krKøb
10vvsfittings.dk1.261,25 kr1.261,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 832 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 988 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 941 kr.

Den nuværende pris på 944 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026944 kr1 kr (0%)
29. maj 2026943 kr1 kr (0%)
23. maj 2026944 kr4 kr (0%)
21. maj 2026940 kr4 kr (0%)
20. maj 2026944 kr2 kr (0%)
18. maj 2026942 kr2 kr (0%)
2. maj 2026944 kr8 kr (1%)
30. apr. 2026936 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026938 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026939 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret