Gå til hovedindhold

Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort

PressalitSanitetEAN: 5708590335292
Pris fra 1.375 krtil 1.635 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 260 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1375 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D toiletsæde, soft close, aftagelig, sort
-14%1.375 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pressalit Sway D toiletsæde, soft close, aftagelig, sort billede

Produktinformation

PRESSALIT toiletsæde med lågModel: Pressalit Sway DArt. nr.: 934Gennemfarvet hærdeplastFarve: SortInkl. BL6 universal kipanker beslag til lift-off i rustfrit stål.Centerafstand: 141-219 mmBelastning - ringsæde 240 kg10 års garanti fra PressalitPasser til,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: black
EAN: 5708590335292
Varenr.: 615055001
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D toiletbræt, soft close, aftagelig, sort
-12%1.414 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Pressalit Sway D toiletbræt, soft close, aftagelig, sort billede

Produktinformation

Pressalit Sway D toiletbræt med softclose og quick release. Passer til følgende toiletter:- Ifø iCon- Keramag Renova nr. 1- Keramag Renova nr. 1, 54 cm- Keramag 4U- Laufen Juka Dino- Laufen Moderna R- Laufen Moderna UPVidste du, at Pressalit producerer da...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter
Farve: black
EAN: 5708590335292
Varenr.: 615055001
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort
1.440 kr
Til butik
Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort billede

Produktinformation

PRESSALIT toiletsæde med låg Model: Pressalit Sway D Art. nr.: 934 Gennemfarvet hærdeplast Farve: Sort Inkl. BL6 universal kipanker beslag til lift-off i rustfrit stål. Centerafstand: 141-219 mm Belastning - ringsæde 240 kg 10 års garanti fra Pressalit Pa...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletsæder
EAN: 5708590335292
Varenr.: 1259559
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit sway d m/soft close - og lift off sort. Med kip-beslag
1.523 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort
1.622,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D toiletsæde, soft close, aftagelig, sort
1.635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS1.375 kr1.375 krKøb
2LavprisVVS1.414 kr1.414 krKøb
3Elvvs.dk1.440 kr1.440 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.523 kr1.523 krKøb
5vvsfittings.dk1.622,5 kr1.622,5 krKøb
6BilligVVS DK1.635 kr1.635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort

PriceData har fulgt prisen på Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.212 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.433 kr.

Den nuværende pris på 1.375 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Pressalit Sway D 934 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.375 kr65 kr (5%)
25. maj 20261.440 kr83 kr (5%)
24. maj 20261.523 kr83 kr (6%)
8. maj 20261.440 kr18 kr (1%)
6. maj 20261.422 kr101 kr (7%)
5. maj 20261.523 kr101 kr (7%)
24. apr. 20261.422 kr101 kr (7%)
23. apr. 20261.523 kr101 kr (7%)
18. apr. 20261.422 kr1 kr (0%)
17. apr. 20261.423 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret