Gå til hovedindhold

Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid

PressalitSanitetEAN: 5708590341934
Pris fra 1.048 krtil 1.499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 451 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.031 kr 14. maj

Sammenlign priser på Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1048 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D2 994 toiletsæde soft close/lift-off hvid
1.048 kr
Til butik
Pressalit Sway D2 994 toiletsæde soft close/lift-off hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: PRESSALIT
Kategori: Toiletsæder
Farve: 1
Artikel nr.: 994000-DF4999
EAN: 5708590341934
Varenr.: 3657111
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid
1.048 kr
Til butik
Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid billede

Produktinformation

Med sine velkomponerede linjer demonstrerer SWAY D2, hvordan slankt og selvsikkert kan kombineres. Forkæl dig selv med et sæde, der er et lækkert match til din stilsikre livsstil. Pressalit toiletsæde med låg, model "Pressalit Sway D2", art. nr. 994 af gennemfarvet hærdeplast med indbygget soft close inkl. DF4 universal kipanker beslag med lift-off i rustfrit stål. - afmontering af sæde/låg letter rengøringen - centerafstand 137-215 mm - belastning - ringsæde 240 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 994000-DF4999
EAN: 5708590341934
Varenr.: 2907675
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D2 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.075 kr
Til butik
Pressalit Sway D2 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål.PRESSALIT toiletsæde med låg, model "Pressalit Sway D2", art. nr. 994 af gennemfarvet hærdeplast med indbygget soft close inkl. DF4 universal kipanker beslag med lift-off i rustf

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: white
EAN: 5708590341934
Varenr.: 615064000
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid
1.076 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D2 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
1.106 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D2 hvid med soft close og lift-off
1.173,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit Sway D2 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.048 kr1.048 krKøb
2Proshop DK1.048 kr1.048 krKøb
3CompletVVS1.075 kr1.075 krKøb
4Elvvs.dk1.076 kr1.076 krKøb
5LavprisVVS1.106 kr1.106 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.173,75 kr1.173,75 krKøb
7BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid

PriceData har fulgt prisen på Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 958 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 1.048 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 988 kr.

Den nuværende pris på 1.048 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Pressalit Sway D2 994 toiletsæde med soft close og lift-off inkl. beslag i rustfrit stål. Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.048 kr17 kr (2%)
14. maj 20261.031 kr39 kr (4%)
20. jan. 2026992 kr1 kr (0%)
7. jan. 2026991 kr26 kr (3%)
6. jan. 2026965 kr7 kr (1%)
2. jan. 2026958 kr27 kr (3%)
1. jan. 2026985 kr27 kr (3%)
31. dec. 2025958 kr21 kr (2%)
23. dec. 2025979 kr6 kr (1%)
22. dec. 2025985 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret