Gå til hovedindhold

Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid

PressalitSanitetEAN: 5708590315638
Pris fra 858 krtil 1.080 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 222 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 843 kr 6. maj

Sammenlign priser på Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 858 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sign 624 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid
858 kr
Til butik
Pressalit Sign 624 toiletsæde med soft close og lift-off, hvid billede

Produktinformation

Pressalit Sign med soft close og lift-off - den lille detalje, der gør den store forskel. Praktisk og funktionelt toiletsæde i nordisk design, der passer perfekt til Ifö Sign Art. PRESSALIT toiletsæde med låg, model "Sign", art nr. 624 af gennemfarvet hærdeplast inkl. D81 universalbeslag med soft close i rustfrit stål. - centerafstand: 132-212 mm - belastning - ringsæde 240 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 624000-D81999
EAN: 5708590315638
Varenr.: 2907695
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Sign hvid - Toiletsæde Pressalit Sign hvid m/sc & lift-off (topmonteret)
888 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit 624 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
925 kr
Til butik
Pressalit 624 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid billede

Produktinformation

Pressalit toiletbræt 624 med softclose i hvid.toiletbrættet er udviklet med topmonteret beslag, som gør det særdeles velegnet til Sign Art hængeskålen.Stilrent og minimalistisk sæde med glatte og afrundede kanter. Med softclose funktionen daler toiletbræt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter
Farve: white
Størrelse: 375x425 mm
EAN: 5708590315638
Varenr.: 614979000
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit 624 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
1.019 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid
1.080 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK858 kr897 krKøb
2CS MEGASTORE DK888 kr927 krKøb
3LavprisVVS925 kr925 krKøb
4BilligVVS DK1.019 kr1.019 krKøb
5vvsfittings.dk1.080 kr1.080 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 812 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 850 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 843 kr.

Den nuværende pris på 858 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Pressalit Sign toiletsæde med softclose & lift-off. Topmontering. til sign art, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026858 kr8 kr (1%)
20. maj 2026850 kr2 kr (0%)
19. maj 2026848 kr2 kr (0%)
7. maj 2026850 kr7 kr (1%)
6. maj 2026843 kr7 kr (1%)
2. maj 2026850 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026844 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026845 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026844 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026843 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret