Gå til hovedindhold

Ifö Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag.

IföSanitetEAN: 7391515112085
Pris fra 789 krtil 990 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 201 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 694 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 789 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, sort
789 kr
Til butik
Ifö Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, sort billede

Produktinformation

Oplev ro og komfort med Ifö Sign Toiletsæde i Sort Forvandl dit badeværelse til en oase af stilhed og velvære med Ifö Sign toiletsædet i sort, udstyret med soft-close teknologi. Denne model sikrer en blid og lydløs lukning og gør vedligeholdelse enkel med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter & tilbehør
Farve: black
EAN: 7391515112085
Varenr.: 614546211
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletbræt, soft close, aftagelig, sort
819 kr
Til butik
Ifö Sign toiletbræt, soft close, aftagelig, sort billede

Produktinformation

De nye Ifö Sign toiletbrætter er fremstillet i kraftig hård plast. Linjerne i Sign toiletbrættene er nøje tilpasset Ifö Sign toiletterne, så funktion og komfort går op i en højere enhed. Dette sæde kommer med SoftClose funktion, så du ikke skal døje med l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ifö
Kategori: Toiletter
Farve: black
EAN: 7391515112085
Varenr.: 614546211
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ifö Sign sort sæde med soft close og quick release/fast b
867,65 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag.
876 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Ifö Sign toiletsæde, soft close, aftagelig, sort
885 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ifö Sign sort sæde sort med soft close og Quick release. faste beslag
914 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Sign sort sæde soft close+qr/fast beslag
957,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Ifö Sign toiletsæde med Softclose, quick release og faste beslag. Sort
990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS789 kr789 krKøb
2LavprisVVS819 kr819 krKøb
3EL-GROSSISTEN867,65 kr867,65 krKøb
4CS MEGASTORE DK876 kr915 krKøb
5BilligVVS DK885 kr885 krKøb
6Elvvs.dk914 kr914 krKøb
7MaintainIt957,5 kr957,5 krKøb
8vvsfittings.dk990 kr990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag.

PriceData har fulgt prisen på Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. i 167 dage. Laveste pris i perioden er 694 kr (registreret d. 3. marts 2026), højeste er 862 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 789 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Ifø Sign sort toiletsæde med soft close, quick release eller faste beslag. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026789 kr30 kr (4%)
24. maj 2026819 kr30 kr (4%)
17. maj 2026789 kr73 kr (8%)
16. maj 2026862 kr72 kr (9%)
12. maj 2026790 kr29 kr (4%)
11. maj 2026819 kr29 kr (4%)
2. maj 2026790 kr30 kr (4%)
24. apr. 2026760 kr30 kr (4%)
23. apr. 2026790 kr30 kr (4%)
3. apr. 2026760 kr66 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret