Gå til hovedindhold

Pressalit Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter

PressalitSanitetEAN: 5708590357454
Pris fra 356 krtil 528,75 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 172,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 350 kr 3. maj

Sammenlign priser på Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 356 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Cera soft close og lift-off, hvid
356 kr
Til butik
Pressalit Cera soft close og lift-off, hvid billede

Produktinformation

Passer til Cera og Ceranova.

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Toiletter saeder bideter og reservedele
Artikel nr.: 1054000-DH8999
EAN: 5708590357454
Varenr.: 2949445
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Pressalit Cera 1054 toiletsde, til Cera & Sign, soft close, hvid
371 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter
375 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pressalit Cera toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
376 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pressalit Cera 1054 toiletsæde med softclose & lift-off. Hvid
377 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Cera toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
386 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit Cera toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
409 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pressalit Cera hvid med soft close og lift off
416,39 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pressalit Cera 1054 toiletsæde med softclose & lift-off. Hvid
468,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Toiletsæde Hvid T/Cera Soft Close
512,25 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Toiletsæde hvid t/cera soft close
528,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK356 kr395 krKøb
2WATTOO.DK371 kr371 krKøb
3CS MEGASTORE DK375 kr414 krKøb
4CompletVVS376 kr376 krKøb
5Elvvs.dk377 kr377 krKøb
6LavprisVVS386 kr386 krKøb
7BilligVVS DK409 kr409 krKøb
8EL-GROSSISTEN416,39 kr416,39 krKøb
9vvsfittings.dk468,75 kr468,75 krKøb
10Billigelogvvs.dk512,25 kr512,25 krKøb
11MaintainIt528,75 kr528,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter

PriceData har fulgt prisen på Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 356 kr.

Den nuværende pris på 356 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Csslr Plus hvid toiletsæde i hærdeplast med Soft Close og Lift Off beslag i rustfrit stål - passer på Ifö Cera toiletter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026356 kr5 kr (1%)
4. maj 2026351 kr1 kr (0%)
3. maj 2026350 kr1 kr (0%)
1. maj 2026351 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026352 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026353 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026354 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026355 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026356 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026357 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret