Gå til hovedindhold

Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid

PressalitSanitetEAN: 5708590370163
Pris fra 668,9 krtil 809 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 140,1 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 668.9 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PRESSALIT COMFORT D2 HVID MED SOFT CLOSE OG LIFT-OFF
668,9 kr
Til butik
PRESSALIT COMFORT D2 HVID MED SOFT CLOSE OG LIFT-OFF billede

Produktinformation

PRESSALIT COMFORT D2 HVID MED SOFT CLOSE OG LIFT-OFF

Produktspecifikationer

EAN: 5708590370163
Varenr.: 15843912909135
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid
703 kr
Til butik
Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid billede

Produktinformation

Pressalit Comfort D2 hvid med soft close og lift-off. Sædet har foruden soft close også lift-off eller er monteret med et beslag, der låser sædet, så det ikke kan fjernes. Et sæde, der velegner sig til privat brug og projektmarkedet. Sædet er komfortabelt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Toiletsæder
EAN: 5708590370163
Varenr.: 3032041
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
PRESSALIT COMFORT D2 HVID MED SOFT CLOSE OG LIFT-OFF
708,75 kr
Til butik
PRESSALIT COMFORT D2 HVID MED SOFT CLOSE OG LIFT-OFF billede

Produktinformation

Et toiletsæde med soft close og quick release Comfort D2 toiletsædet fra Pressalit er komfortabelt, stabilt og i et gennemtænkt design. Sædet kommer med soft close og quick release beslag, der gør det nemt at tage sædet af ved f.eks. rengøring af toilets...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pressalit
Kategori: Pressalit
EAN: 5708590370163
Varenr.: 615097011
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pressalit Comfort D2 toiletbræt, soft close, aftagelig, hvid
710 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pressalit Comfort D2 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
765 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pressalit Comfort D2 toiletsæde, soft close, aftagelig, hvid
809 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN668,9 kr668,9 krKøb
2Elvvs.dk703 kr703 krKøb
3VVS.dk708,75 kr708,75 krKøb
4LavprisVVS710 kr710 krKøb
5BilligVVS DK765 kr765 krKøb
6CompletVVS809 kr809 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 615 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 765 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 715 kr.

Den nuværende pris på 668,9 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Pressalit Comfort D2 toiletsæde med soft close og lift-off - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026668,9 kr39,85 kr (6%)
23. maj 2026708,75 kr39,85 kr (6%)
17. maj 2026668,9 kr96,1 kr (13%)
16. maj 2026765 kr55 kr (8%)
12. maj 2026710 kr55 kr (7%)
11. maj 2026765 kr55 kr (8%)
18. apr. 2026710 kr55 kr (7%)
17. apr. 2026765 kr55 kr (8%)
9. mar. 2026710 kr55 kr (7%)
8. mar. 2026765 kr55 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret