Gå til hovedindhold

SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering

SoudalSanitetEAN: 5411183167360
Pris fra 72,61 krtil 99 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 26,39 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 72 kr 23. mar.

Sammenlign priser på SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 72.61 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Soudafoam Comfort fugeskum 720ml champagne
-25%72,61 kr
Før 96,81 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Soudafoam Comfort fugeskum 720ml champagne billede

Produktinformation

Dette produkt tilbyder en innovativ løsning til isolerings- og montageopgaver gennem hele året ved hjælp af avanceret polyurethan (PU) teknologi. Produktet er udviklet til at levere overlegen ydeevne i både varme og kolde klimaer, og det kan effektivt anv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Soudal
Kategori: Fugemasse og skum
EAN: 5411183167360
Varenr.: 390344
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering
77 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SOUDAFOAM COMFORT SKUM 720 ML
83,03 kr
Til butik
SOUDAFOAM COMFORT SKUM 720 ML billede

Produktinformation

Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering og montage med patenteret lukke system så dåsen kan genanvendes. • Genanvendelig efter åbning i op til 6 uger • Giver ca. 24 liter skum • Max vandoptagelse 1% • Kan anve

Produktspecifikationer

Mærke: SOUDAL
EAN: 5411183167360
Varenr.: 15842399584591
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Soudafoam Comfort Skum 720 Ml
88,31 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Soudafoam comfort skum 720 ml
91,25 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Soudafoam Comfort Helårsskum Genius +20% Champagne 720ml
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk72,61 kr72,61 krKøb
2CS MEGASTORE DK77 kr116 krKøb
3EL-GROSSISTEN83,03 kr83,03 krKøb
4Billigelogvvs.dk88,31 kr88,31 krKøb
5MaintainIt91,25 kr91,25 krKøb
6Homeshop DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering

PriceData har fulgt prisen på SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering i 136 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 72,61 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for SOUDAL Soudafoam Comfort 720ml er en helårsskum til udfyldning/isolering de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202672,61 kr4,39 kr (6%)
22. maj 202677 kr4,39 kr (6%)
15. maj 202672,61 kr4,39 kr (6%)
14. maj 202677 kr4,39 kr (6%)
2. maj 202672,61 kr
1. maj 202672,91 kr
18. apr. 202672,61 kr
17. apr. 202672,91 kr
9. apr. 202672,61 kr
8. apr. 202672,91 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret