Gå til hovedindhold

Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning

HansgroheSanitetEAN: 4011097787787
Pris fra 1.259 krtil 1.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning
-3%1.259 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning billede

Produktinformation

Hansgrohe Comfort Care fodstøtten giver dig et sikkert og godt sted at sætte fødderne, når de skal vaskes i brusebadet. Data: Lavet i metal Med anti-skrid på det midterste stykke 284mm bred

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Møbler & tilbehør
Farve: chrome, black
Størrelse: 284x107 mm
EAN: 4011097787787
Varenr.: 774796104
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Comfort fodstøtte med anti-skrid 284mm krom
1.639 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning
1.799 kr
Til butik
Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning billede

Produktinformation

Hansgrohe Care Unica Comfort fodstøtte Fodstøtten monteres på væggen. Den skridsikre overflade sikrer en ergonomisk oplevelse, hvor du trygt kan placere din fod på Unica Comfort. Unica fodstøtten er i et moderne design med en flot kontrast mellem den ski...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Indretningen
Farve: chrome, black
Størrelse: 284x107 mm
EAN: 4011097787787
Varenr.: 774796104
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe fodstøtte Comfort Care, metal
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.259 kr1.259 krKøb
2Elvvs.dk1.639 kr1.639 krKøb
3BilligVVS DK1.799 kr1.799 krKøb
4CompletVVS1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.169 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.390 kr.

Den nuværende pris på 1.259 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Hansgrohe Comfort Care fodstøtte med skridsikker gummibelægning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20261.259 kr301 kr (19%)
25. maj 20261.560 kr239 kr (13%)
24. maj 20261.799 kr540 kr (43%)
17. maj 20261.259 kr300 kr (19%)
16. maj 20261.559 kr300 kr (24%)
12. maj 20261.259 kr300 kr (19%)
11. maj 20261.559 kr300 kr (24%)
3. maj 20261.259 kr40 kr (3%)
18. apr. 20261.299 kr199 kr (13%)
17. apr. 20261.498 kr199 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret