Gå til hovedindhold

Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera

PolaroidEAN: 9120096771262
Pris fra 255 krtil 503,36 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 248,36 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 255 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Polaroid I-Type Color Film Golden Moments 2-Pack
255 kr
Til butik
Polaroid I-Type Color Film Golden Moments 2-Pack billede

Produktinformation

Polaroid I-Type Color Film Golden Moments 2-Pack. Oprindelsesland: Holland. Bredde: 100 mm, Dybde: 125 mm, Højde: 35 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Artikel nr.: 6034
EAN: 9120096771262
Varenr.: 999002517
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Polaroid Farvefilm i-Type Gyldne Øjeblikke 2-pak
-12%263 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Polaroid Farvefilm i-Type Gyldne Øjeblikke 2-pak billede

Produktinformation

Polaroid farvefilm i-Type Gyldne Øjeblikke 2-pak. Farve instant film. 16 billeder pr dobbelt pakke, Gyldne rammer, Få dine øjeblikke til at stråle med Golden Moments Edition i-Type-filmen. 16 øjeblikkelige farvefotografier udført i glat, glitrende metallisk guld. Kompatibel med Polaroid Now, Polaroid Now+ & I-2-kameraerne og Polaroid Lab-printeren. Tekniske specifikationer, 100% polaroid kemi. Skabt på den sidste Polaroid-filmfabrik i verden. Ikonisk polaroid-æstetik. Batterifri film. Udskrivningstid: 10-15 minutter. ASA: 640. Format: 3,5 x 4,2 tommer (107 mm x 88 mm). Billedområde: 3,1 x 3,1 tommer (79 x 79 mm).

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Andet
EAN: 9120096771262
Varenr.: C81402
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Color Film i-Type (8 exposures) - Golden Moments - 2-pack
279 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Polaroid - I-type Film - Golden Moments 2-pak
349,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera
503,36 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK255 kr255 krKøb
2Teknikproffset DK263 kr312 krKøb
3Proshop DK279 kr318 krKøb
4Gucca.dk349,95 kr349,95 krKøb
5MAXiPRO503,36 kr503,36 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera

PriceData har fulgt prisen på Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera i 86 dage. Laveste pris i perioden er 255 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 279 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 264 kr.

Den nuværende pris på 255 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Polaroid I-TYPE COLOR FILM GOLDEN MOMENTS 2-PACK - Tilbehør til kamera de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026255 kr8 kr (3%)
11. apr. 2026263 kr6 kr (2%)
7. apr. 2026269 kr11 kr (4%)
31. mar. 2026258 kr3 kr (1%)
29. mar. 2026261 kr18 kr (6%)
9. mar. 2026279 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret