Gå til hovedindhold

Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640

PolaroidHovedtelefonerEAN: 9120096770739
Pris fra 599 krtil 1.118,7 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 519,7 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 555 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Polaroid Farvefilm til Polaroid i-type 40-pakke
599 kr
Til butik
Polaroid Farvefilm til Polaroid i-type 40-pakke billede

Produktinformation

40 analoge billeder med klassisk hvid ramme – Polaroid Farvefilm til i-Type leveres som en praktisk 5x8-pak uden batteri, klar til brug i kompatible i-Type kameraer. Filmen passer til polaroid i-type kameraer, polaroid now, polaroid now+, polaroid onestep 2 og polaroid onestep+. Billedformatet er 79 x 79 mm inden i et samlet filmformat på 107 x 88 mm, så du får det velkendte kvadratiske Polaroid-look med tydelig hvid kant. De første konturer bliver synlige efter ca. 2 minutter, og ca. 10–15 minutter efter er billedet fuldt fremkaldt. I pakken: Farvefilm til Polaroid i-Type, 40 stk. (5x8-pak) med hvid ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Artikel nr.: POLAROID
EAN: 9120096770739
Varenr.: 57849
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Color Film i-Type (8 exposures) - White Frame - 5-pack
599 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Polaroid Farvefilm i-Type Hvid Ramme 5-pak
675 kr
Til butik
Polaroid Farvefilm i-Type Hvid Ramme 5-pak billede

Produktinformation

Polaroid farvefilm i-Type Hvid ramme 5-pak. Farve instant film. 8 billeder pr pakke, 40 billeder i denne 5-pak, Hvide rammer, 40 øjeblikkelige billeder til at skabe og fange den smukke oplevelse. Giv dine billeder liv i drømmeagtige polaroidfarver og afslut dem i den ikoniske polaroid hvid ramme. Kompatibel med Polaroid Now, Polaroid Now+ & I-2-kameraerne og Polaroid Lab-printeren. Tekniske specifikationer, 100% polaroid kemi. Skabt på den sidste Polaroid-filmfabrik i verden. Ikonisk polaroid-æstetik. Batterifri film. Udskrivningstid: 10-15 minutter. ASA: 640. Format: 3,5 x 4,2 tommer (107 mm x 88 mm). Billedområde: 3,1 x 3,1 tommer (79 x 79 mm).

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Andet
EAN: 9120096770739
Varenr.: C81400
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Polaroid - Farve I-type Film 40-pak
679,95 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640
719 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Polaroid Color film I-Type 5-pack - Tilbehør til kamera
1.118,7 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK599 kr599 krKøb
2Proshop DK599 kr638 krKøb
3Teknikproffset DK675 kr724 krKøb
4Gucca.dk679,95 kr679,95 krKøb
5Ultrashop719 kr719 krKøb
6MAXiPRO1.118,7 kr1.118,7 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640

PriceData har fulgt prisen på Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640 i 166 dage. Laveste pris i perioden er 555 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 580 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Polaroid i-Type Color Farvefilm til umiddelbar billedfremstilling (instant film) ASA 640 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026599 kr36 kr (6%)
14. maj 2026563 kr36 kr (6%)
6. maj 2026599 kr44 kr (8%)
25. apr. 2026555 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026556 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026557 kr2 kr (0%)
11. apr. 2026555 kr29 kr (5%)
29. mar. 2026584 kr21 kr (4%)
4. mar. 2026563 kr21 kr (4%)
30. jan. 2026584 kr15 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret