Gå til hovedindhold

Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort

PolaroidElektronikEAN: 9120134283139
Pris fra 1.448 krtil 1.919,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 471,95 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.443 kr 22. maj

Sammenlign priser på Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1448 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Polaroid Flip Instant kamera Sort
1.448 kr
Til butik
Polaroid Flip Instant kamera Sort billede

Produktinformation

Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Artikel nr.: 6574
EAN: 9120134283139
Varenr.: 1003398504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort
1.509 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Polaroid Flip instantkamera 79 × 79 mm - Sort
1.699 kr
Til butik
Polaroid Flip instantkamera 79 × 79 mm - Sort billede

Produktinformation

Oplev øjeblikkelig fotocharme med Polaroid FlipFang minder og få dem i hånden med det stilrene Polaroid Flip instantkamera i sort. Det kvadratiske billedformat på 79 × 79 mm giver dine fotos et ikonisk look, mens autofokus gør det nemt at få skarpe resultater fra hverdagsøjeblikke til festlige begivenheder. Indbygget blitz hjælper i svagt lys, og med Bluetooth og mobilapp får du ekstra kontrol og kreative muligheder direkte fra din telefon.Til dig, der vil have analoge billeder - nemt og sjovtPolaroid Flip er skabt til alle, der elsker at dele øjeblikke som fysiske prints. Med LED-display, justerbar lukkertid fra 1/200 s til 30 s og en fokuseringsafstand fra 0,4 til 1,68 m er det let at lege med udtryk - fra nærbilleder til stemningsfulde optagelser. Kameraet har genopladeligt LiPo-batteri og leveres med skulderrem samt instantfilm, så du kan komme i gang med det samme.Billedstørrelse: 79 × 79 mmFokuseringsområde: 0,4 – 1,68 m, autofokusMaks. blænde: 8,5Min. blænde: 66,6Lukkertid: 1/200 s – 30 sBlitzrækkevidde: 0 – 4,5 m, indbygget blitzDisplay: Indbygget LEDApp-understøttelse: Polaroid App via BluetoothStrøm: Genopladeligt LiPo-batteriSkulderrem: MedfølgerInstantfilm: MedfølgerFarve: SortH × B × D: 8,97 × 16,35 × 11,72 cmVægt: 0,648 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Polaroid
Kategori: Polaroid kameraer
Vægt: 0.96g
EAN: 9120134283139
Varenr.: 2090193
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Polaroid Flip instantkamera 79 × 79 mm - Sort
1.719 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Polaroid Kamera Flip Sæt med Farvefilm Sort (8 Fotos)
-9%1.751 kr
Før 1.929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Polaroid Flip Black Color Film Bundle (8 Photos)
1.799 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Polaroid - Flip + Color Film Bundle (8 Photos)
1.919,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.448 kr1.448 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.509 kr1.509 krKøb
3Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
4Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
5Teknikproffset DK1.751 kr1.810 krKøb
6Proshop DK1.799 kr1.799 krKøb
7Gucca.dk1.919,95 kr1.919,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort

PriceData har fulgt prisen på Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.443 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.909,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.532 kr.

Den nuværende pris på 1.448 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 61 prisændringer for Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 61 prisændringer for Polaroid Flip - Starter Set - Instant kamera - objektiv: 94 mm - 106.99 mm - 600-type / i-Type sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.448 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.449 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.445 kr1 kr (0%)
23. maj 20261.444 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.443 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.447 kr2 kr (0%)
15. maj 20261.445 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.444 kr40 kr (3%)
13. maj 20261.484 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.485 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret