Gå til hovedindhold

Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan

dbramante1928ElektronikEAN: 5711428018618
Pris fra 207 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 242 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
dbramante1928 Lynge
207 kr
Til butik
dbramante1928 Lynge billede

Produktinformation

Flipomslag til mobiltelefon, fuldnarvet læder, tan, for Apple iPhone 15 Pro

Produktspecifikationer

Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: LY61GT001861
EAN: 5711428018618
Varenr.: 3203613
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
dbramante1928 Lynge Flip Case - iPhone 15 Pro - Tan
244 kr
Til butik
dbramante1928 Lynge Flip Case - iPhone 15 Pro - Tan billede

Produktinformation

dbramante1928 Lynge Flip Case til iPhone 15 Pro - elegant fuldkornslæder i brun farve, Beskyt din iPhone 15 Pro med, dbramante1928 Lynge Flip Case, , et førsteklasses tilbehør fremstillet af fuldkornslæder af høj kvalitet i en sofistikeret tan-finish. Dette alsidige etui tilbyder tidløs stil, enestående beskyttelse og praktisk funktionalitet til hverdagsbrug. Vigtige funktioner, Luksuriøst fuldnarvet læder: Fremstillet af slidstærkt, førsteklasses læder, der giver et tidløst og elegant look. Aftageligt magnetisk, etui: Det indvendige etui er aftageligt, hvilket giver ekstra bekvemmelighed og fleksibilitet i forskellige situationer. Flere kortholdere: Har 3 kortholdere og en lomme til kontanter eller kvitteringer, hvilket gør den perfekt til daglig brug. Omfattende beskyttelse: Beskytter din iPhone 15 Pro mod ridser, stød og mindre fald. Kompatibel med trådløs opladning: Understøtter ubesværet trådløs opladning uden at fjerne etuiet. Miljøvenlig fremstilling: Produceret med bæredygtige materialer og processer, hvilket understreger dbramante1928's engagement i miljømæssig ansvarlighed. dbramante1928 Lynge Flip Case, kombinerer problemfrit stil, funktionalitet og pålidelig beskyttelse, hvilket gør den til det ideelle tilbehør til din iPhone 15 Pro. Hold din enhed sikker og organiseret med dette førsteklasses læderetui. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: iPhone 15
EAN: 5711428018618
Varenr.: D12626
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan
-17%249,95 kr
Før 299,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
dbramante1928 Lynge iPhone 15 Pro Tan
449 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dbramante1928 Lynge Iphone 15 Pro Brun
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK207 kr246 krKøb
2Teknikproffset DK244 kr293 krKøb
3Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
4Ultrashop449 kr449 krKøb
5Dustin DK449 kr535,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan

PriceData har fulgt prisen på Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan i 156 dage. Laveste pris i perioden er 207 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 254 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Dbramante1928 - Flip Cover - Iphone 15 Pro - Lynge - Tan de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026207 kr47 kr (19%)
20. jan. 2026254 kr1 kr (0%)
28. dec. 2025253 kr6 kr (2%)
27. dec. 2025247 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret