Gå til hovedindhold

PNY Technologies PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

PNY TechnologiesHarddiskeEAN: 0751492641638
Pris fra 1.104 krtil 1.561 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 457 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 987 kr 11. mar.

Sammenlign priser på PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1104 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)
1.104 kr
Til butik
PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) billede

Produktspecifikationer

Kategori: SSD
Farve: 4
Artikel nr.: M280CS1030-1TB-RB
EAN: 0751492641638
Varenr.: 8321441
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PNY SSD CS1030 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
1.105 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PNY CS1030 M.2 NVMe - 1TB
1.161 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PNY CS1030 1 TB M.2 NVMe SSD - PCIe 3.0 x4
-16%1.259 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PNY CS1030 1 TB M.2 NVMe SSD - PCIe 3.0 x4
-16%1.279 kr
Før 1.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PNY SSD CS1030 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
1.379 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Pny Cs1030 1tb Ssd M.2 Pcie 3.0
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.104 kr1.104 krKøb
2CompuMail DK1.105 kr1.105 krKøb
3Proshop DK1.161 kr1.161 krKøb
4Boligcenter DK1.259 kr1.259 krKøb
5Vivas DK1.279 kr1.358 krKøb
6Ultrashop1.379 kr1.379 krKøb
7Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe)

PriceData har fulgt prisen på PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) i 184 dage. Laveste pris i perioden er 692 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 1.444 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.057 kr.

Den nuværende pris på 1.104 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for PNY CS1030 - SSD - 1 TB - intern - M.2 2280 - PCIe 3.0 x4 (NVMe) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.104 kr11 kr (1%)
29. maj 20261.093 kr20 kr (2%)
28. maj 20261.113 kr3 kr (0%)
27. maj 20261.110 kr20 kr (2%)
26. maj 20261.090 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.099 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.108 kr8 kr (1%)
23. maj 20261.116 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.117 kr5 kr (0%)
19. maj 20261.122 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret