Gå til hovedindhold

Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4)

PhilipsMundplejeEAN: 8720689037426
Pris fra 125 krtil 259 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4)
125 kr
Til butik
Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørstehoveder
Farve: 1
Artikel nr.: HX6034/90
EAN: 8720689037426
Varenr.: 24193426
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare For Kids HX6034 Ekstra tandbørstehoved 4 Blå Hvid
140 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Tandbørstehoveder Sonicare For Kids - White - 4 pcs
148 kr
Til butik
Philips Tandbørstehoveder Sonicare For Kids - White - 4 pcs billede

Produktinformation

- Børstehovedet til børn i alderen 3+ - Blød - Passer til alle Philips Sonicare for Kids-håndtag - 70 % biobasert plast - Skånsom, men effektiv børsteoplevelse Forebyg huller i tænderne, og få et selvsikkert smil med Philips Sonicare for Kids udskiftelige børstehoveder til elektriske tandbørster, til børn i alderen 3+. Lær dit barn at børste tænder på en skånsom, behagelig og effektiv måde. Dette børstehoved er skabt til at rengøre små munde nænsomt. Den har bløde børstehår til nænsom rengøring, en vinklet børstehårsprofil, der passer til dit barns tænder, og en blød gummibagside. Philips' soniske kraft giver dig mulighed for at udnytte den begrænsede tid, dit barn bruger på at børste tænder, til at opbygge sunde vaner og perfektionere sin børsteteknik. Dokumenteret Sonicare-teknologi: Philips Sonicare-tandbørsterne rengør skånsomt, men effektivt og plejer dine tænder og dit tandkød med op til 62.000 børstebevægelser. Dynamisk væskevirkning hjælper børstehårene med at rengøre ved at føre væsken dybt ind mellem tænderne og langs tandkødsranden. Alle Philips Sonicare-børstehoveder er omhyggeligt designet og klinisk testet for at opfylde de højeste standarder for kvalitet, sikkerhed og ydeevne. Tandlæger anbefaler, at du skifter børstehoved regelmæssigt.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX6034/90
EAN: 8720689037426
Varenr.: 3359693
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Borsthuvud Sonicare för barn 4st HX6034/90
-33%166 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Sonicare For Kids HX6034 - børstehoveder til eltandbørste, 4 stk. - hvid/blå
-19%169 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Sonicare For Kids HX6034 - børstehoveder til eltandbørste, 4 stk. - hvid/blå
-17%189 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare For Kids HX6034 Ekstra tandbørstehoved 4 Blå Hvid
199 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sonicare børnetandbørstehoveder, 4-pak, fra 3 år
-16%259 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK125 kr164 krKøb
2CompuMail DK140 kr140 krKøb
3Proshop DK148 kr187 krKøb
4Teknikproffset DK166 kr215 krKøb
5Boligcenter DK169 kr169 krKøb
6Vivas DK189 kr258 krKøb
7Ultrashop199 kr199 krKøb
8Estore DK259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4)

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 146 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 134 kr.

Den nuværende pris på 125 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Philips Sonicare For Kids HX6034 - Ekstra tandbørstehoved - til tandbørste - hvid/hav (pakke med 4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026125 kr1 kr (1%)
18. maj 2026124 kr2 kr (2%)
16. maj 2026122 kr3 kr (3%)
14. maj 2026119 kr1 kr (1%)
13. maj 2026120 kr1 kr (1%)
5. maj 2026119 kr8,5 kr (7%)
4. maj 2026127,5 kr11,5 kr (10%)
30. apr. 2026116 kr11,5 kr (9%)
29. apr. 2026127,5 kr11,5 kr (10%)
26. apr. 2026116 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret