Gå til hovedindhold

Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid

PhilipsMundplejeEAN: 8710103770237
Pris fra 297 krtil 458 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 291 kr 9. maj

Sammenlign priser på Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 297 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare For Kids HX6322 Tandbørste Blå Hvid
297 kr
Til butik
Philips Sonicare For Kids HX6322 Tandbørste Blå Hvid billede

Produktinformation

Philips Sonicare For Kids HX6322 - Tandbørste - akvamarin

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX6322/04
EAN: 8710103770237
Varenr.: 991518987
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare For Kids
298 kr
Til butik
Philips Eltandbørste Sonicare For Kids billede

Produktinformation

Tandbørste, akvamarin Hold børnene engageret, mens de lærer at børste. Philips Sonicare For Kids Bluetooth-aktiverede tandbørste interagerer med en sjov app, der hjælper børnene med at børste bedre og længere. Børn har det sjovt, mens de lærer børsteteknikker, der vil vare i livet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX6322/04
EAN: 8710103770237
Varenr.: 2579946
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Sonicare For Kids HX6322 - Tandbørste - akvamarin
303 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Sonicare For Kids Sonisk eltandborste HX6322/04
-29%339 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid
-10%359 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid
-10%379 kr
Før 419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sonicare for kids eltandbørste - Turkis
399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare For Kids HX6322 Tandbørste Blå Hvid
419 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Sonicare HX6322/04 El-tandbørste til Børn. Akvamarin
458 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK297 kr297 krKøb
2Proshop DK298 kr337 krKøb
3CS MEGASTORE DK303 kr342 krKøb
4Teknikproffset DK339 kr388 krKøb
5Boligcenter DK359 kr359 krKøb
6Vivas DK379 kr448 krKøb
7Den Glade Mund399 kr399 krKøb
8Ultrashop419 kr419 krKøb
9Superprice.dk458 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid

PriceData har fulgt prisen på Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid i 185 dage. Laveste pris i perioden er 288 kr (registreret d. 1. december 2025), højeste er 323 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 298 kr.

Den nuværende pris på 297 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Elektrisk tandbørste til børn Philips Sonicare For Kids HX6322 - akvamarin/blå-hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026297 kr3 kr (1%)
27. maj 2026294 kr3 kr (1%)
9. maj 2026291 kr1 kr (0%)
28. apr. 2026292 kr9 kr (3%)
27. apr. 2026301 kr6 kr (2%)
26. apr. 2026295 kr3 kr (1%)
23. apr. 2026292 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026293 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026292 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026294 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret