Gå til hovedindhold

Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose

PhilipsEAN: 8710103985563
Pris fra 248 krtil 359 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare 3100 series HX3671 Tandbørste Pink
248 kr
Til butik
Philips Sonicare 3100 series HX3671 Tandbørste Pink billede

Produktinformation

Philips Sonicare 3100 series HX3671 - Tandbørste - sukkerpink

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: HX3671/11
EAN: 8710103985563
Varenr.: 1000435795
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare 3100 series
288 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose
-24%339 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose billede

Produktinformation

Fordele ved sonisk elektrisk tandbørsteFå en ren og frisk følelse hver dag med Philips Sonicare 3100. Den soniske teknologi hjælper med en effektiv og skånsom børstning til voksne, mens den indbyggede timer guider dig til den anbefalede børstetid. Modellen kommer i den elegante farve Sugar Rose med hvidt børstehoved - et stilfuldt valg til badeværelset.Brugervenlig pleje i hverdagenPhilips 3100 har trykføler, som hjælper dig med at børste mere skånsomt. Et batteri med Li‑ion teknologi og praktisk oplader gør det nemt at holde tandbørsten klar. Batteristatus og lavt batteriniveau vises tydeligt, så du altid ved, hvornår der er brug for opladning. I pakken medfølger 1 børstehoved og 1 oplader.Type: Sonisk tandbørsteMålgruppe: VoksneFarve: Pink/hvid (Sugar Rose)Trykføler: JaIndbygget timer: JaStrømkilde: Batteri (indbygget)Batteriteknologi: Lithium‑ionBatteriindikator: JaIndikator for lavt batteri: JaMedfølger: 1 børstehoved, 1 oplader...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tandbørster
Vægt: 0.34g
EAN: 8710103985563
Varenr.: 2081468
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare 3100 series HX3671 Tandbørste Pink
349 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose
-23%359 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK248 kr248 krKøb
2Proshop DK288 kr327 krKøb
3Boligcenter DK339 kr339 krKøb
4Ultrashop349 kr349 krKøb
5Vivas DK359 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose i 180 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 342 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 299 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Philips Sonicare 3100 HX3671/11 - sonisk elektrisk tandbørste, Sugar Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026248 kr16 kr (6%)
25. maj 2026264 kr1 kr (0%)
12. maj 2026263 kr1 kr (0%)
9. maj 2026264 kr1 kr (0%)
8. maj 2026263 kr14 kr (5%)
6. maj 2026277 kr1 kr (0%)
4. maj 2026278 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026277 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026278 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026277 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret