Gå til hovedindhold

Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba

PhilipsTandbørsterEAN: 8710103985662
Pris fra 287 krtil 689 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 402 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 285 kr 8. maj

Sammenlign priser på Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 287 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Eltandbørste Sonicare 3100 series
287 kr
Til butik
Philips Eltandbørste Sonicare 3100 series billede

Produktinformation

Tandbørste, op til 14 dages batteritid, BrushSync, SmarTimer, QuadPacer, tryksensor, Easy-Start program, sugar pink Farvel til manuel tandbørste. Hej til sonisk teknologi. Fjerner op til tre gange så meget plak. Sonisk teknologi kombineret med vores børstehandling fjerner blidt plak 3 gange bedre end en manuel tandbørste.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Eltandboerste
Artikel nr.: HX3673/13
EAN: 8710103985662
Varenr.: 3055332
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Sonicare 3100 series HX3673 Tandbørste Hvid
292 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Eltandborste Vit HX3673/13
-48%338 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Eltandborste Vit HX3673/13 billede

Produktinformation

Hej då manuell tandborste. Hej sonisk teknik!, Upp till 3 gånger bättre plackborttagning. Sonisk teknik i kombination med vår borståtgärd tar försiktigt bort plack upp till 3 gånger bättre än en manuell tandborste. Utformad för dig, - Trycksensor, - 2 minuter lång SmarTimer, - Ergonomisk design gör tandborsten lätt att hålla och använda, - Hejdå-adapter. Hej USB!, - Batteri som varar i 14 dagar, Få bästa möjliga resultat med tandborstningen, Optimera din borstning med SmarTimer och QuadPacer. Enkel övergång till Sonicare, Easy-Start för att underlätta övergången. Skyddar tandköttet, Säker och skonsam att använda. Ger överlägsen rengöring, - Upp till tre gånger bättre plackborttagning än med en manuell tandborste, - Vår unika teknik ger dig ordentlig men skonsam rengöring.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elektriske tandbørster
EAN: 8710103985662
Varenr.: C29512
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673/13 - hvid
-17%389 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Sonicare 3100 series HX3673 Tandbørste Hvid
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Elektrisk tandbørste Philips Sonicare 3100 HX3673/13 - hvid
-16%409 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba
-15%437 kr
Før 515 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste Hvid HX3673/13
-14%689 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK287 kr326 krKøb
2CompuMail DK292 kr292 krKøb
3Teknikproffset DK338 kr387 krKøb
4Boligcenter DK389 kr389 krKøb
5Ultrashop399 kr399 krKøb
6Vivas DK409 kr488 krKøb
7Cocopanda DK437 kr437 krKøb
8Estore DK689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba

PriceData har fulgt prisen på Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba i 175 dage. Laveste pris i perioden er 285 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 298 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 290 kr.

Den nuværende pris på 287 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Philips Sonicare 3100 Series Sonic Electric Toothbrush & Travelba de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026287 kr1 kr (0%)
28. maj 2026288 kr3 kr (1%)
23. maj 2026291 kr4 kr (1%)
17. maj 2026287 kr1 kr (0%)
15. maj 2026288 kr1 kr (0%)
12. maj 2026287 kr2 kr (1%)
8. maj 2026285 kr2 kr (1%)
3. maj 2026287 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026288 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026287 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret